آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ ۱۵:۱۵:۲۲
امروز : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/12 - ۱۵:۵۹:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
بوشهر|خلیج فارس با تلاش حافظان میهن اسلامی و صنعتگران نفت حراست می‌شود

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه آبراه خلیج فارس یکی از نقاط مهم و استراتژیک است گفت: خلیج فارس مانند یک در گرانبها توسط حافظان میهن اسلامی و تلاش صنعتگران نفت حراست می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه، سردار محمدعلی مطیعی ظهر امروز در آیین معارفه فرمانده ارشد پدافند غیر عامل منطقه ویژه پارس با بیان اینکه سازمان پدافند غیر عامل کشور حکم مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه پارس جنوبی به مدیرعامل این منطقه صادر کرد اظهار داشت: با توجه به وضعیت ویژه خلیج فارس، این وظیفه جدیدی در منطقه ویژه پارس جنوبی است.

وی با بیان اینکه  عالی‌ترین مقامات کشور انتصاب سید پیروز موسوی به عنوان فرمانده ارشد پدافند غیر عامل پارس جنوبی مورد تایید قرار داده‌اند افزود: این موضوع نشان می‌دهد که این انتصاب، یک ابلاغ  عادی نیست و بارحقوقی بسیار بالایی دارد.

معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور جایگاه خلیج فارس و پارس جنوبی را مورد اشاره قرا داد و خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت مهم و استراتژیک آبراه خلیج فارس، این آبراه مانند یک در گرانبها توسط حافظان میهن اسلامی و تلاش صنعتگران نفت حراست می‌شود.

وی در این آیین سید پیروز موسوی را به عنوان فرمانده ارشد پدافند غیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی و مدیر ارشد شرایط اضطراری در منطقه معرفی کرد.

فرمانده ارشد پدافند غیر عامل منطقه ویژه پارس هم با تاکید بر تولید پایداری  گاز در منطقه پارس جنوبی افزود: پایداری و استمرار در تولید گاز اولویت اصلی فرماندهی ارشد پدافند غیر عامل منطقه ویژه پارس است و تلاش می‌شود متناسب با شرایط منطقه برنامه و راهکارهای عملی در این زمینه ارائه شود.

سید پیروز موسوی، پارس جنوبی را امانت ملت ایران خواند وخاطر نشان کرد: بیش از  70 درصد گاز و 40 درصد محصولات پتروشیمی کشور در منطقه پارس جنوبی می‌شود و پارس جنوبی چایگاه مهمی در کشور و جهان دارد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19457
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم