آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۶:۳۰:۳۱
امروز : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/05 - ۱۶:۳۴:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
بوشهر| محموله بزرگ مواد مخدر با متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در عسلویه کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ و کشف بزرگ محموله مواد مخدر در عسلویه خبر داد و گفت: در یک عملیات آبی‌خاکی ۷۰۰ کیلوگرم تریاک توسط نیروی انتظامی در شهرستان عسلویه کشف و شناور حامل مواد مخدر توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه، سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه تمام فضاهای دریایی و زمینی استان بوشهر برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن شده است اظهار داشت:در پی سوق یافتن ترانزیت مواد مخدر از سوی قاچاقچیان از خشکی به دریا، تیم‌های تخصصی نیروی انتظامی شبانه‌روز تمام نقاط استان را رصد و پیگیری می‌کنند و امکان عبور دادن مواد مخدر از مسیر دریایی و خشکی استان بوشهر وجود ندارد.

وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و رصد عملیاتی نیروی انتظامی در برخورد با سوداگران مرگ افزود: تمام نقاط استان بوشهر تحت رصد اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی در راستای مبارزه با سوداگران مرگ است.

رئیس پلیس  استان بوشهر از انهدام باندهای مواد مخدر در استان خبر داد و بیان کرد:  امسال باندهای مختلف تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت کلان فعالیت می‌کردند در استان بوشهر متلاشی شد که از این سوداگران مرگ محموله‌های مواد مخدر کشف و متهمان دستگیر شدند.

سردار واعظی از متلاشی شدن باند مواد مخدر در عسلویه خبر داد و خاطر نشان کرد: پس از شناسایی قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر که در صدد  انتقال محموله تریاک از دریا به خشکی بودند مورد رصد نیروی انتظامی عسلویه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این محموله از بنادر شرق کشور بارگیری و با  قایق به عسلویه انتقال یافته بود گفت: قاچاقچیان این محموله را در یکی از خورهای غیرمجاز آبهای شهرستان عسلویه تخلیه کردند که عملیات انهدام این باند آغاز شد.

رئیس پلیس  استان بوشهر با اشاره به اینکه در این عملیات 700 کیلوگرم تریاک کشف شد افزود: در این عملیات آبی خاکی ضمن کشف مواد مخدر یک دستگاه خودرو ویک فروند قایق توقیف و سه قاچاقچی دستگیر شد.

سردار واعظی تاکید کرد: برخورد قاطع با سوداگران مرگ در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی استان بوشهر قرار دارد و در برخورد با آنان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی با قدردانی از مشارکت مردم در امر مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: مبارزه با سوداگران مرگ در استان بوشهر اجتماعی شده و همه مردم خود را موظف با در این ماموریت می‌دادند که از همکاری همگان قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19462
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم