آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۶:۰۰:۳۰
امروز : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/05 - ۱۶:۲۹:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار توسط بسیج رسانه بوشهر برگزار می‎شود

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر از برگزاری مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ۱۶ مرداد ماه جاری در بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالله نجفی صبح امروز در نشست برنامه‌ریزی روز خبرنگار در بوشهر با تاکید بر نقش مهم اصحاب رسانه در جامعه و تحقق مطالبات مردم اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان حلقه واسط بین مردم و مسئولان تلقی می‌‌شوند که در این راستا نقش مهم و تعیین کننده‌ای در جامعه دارند.

وی، یکی از رسالت‌های مهم خبرنگاران را پیگیری مشکلات و خواسته‌های مردم جامعه دانست و تاکید کرد: اصحاب رسانه در این عرصه نقش ویژه‌ای در پیگیری حل مشکلات مردم دارند چراکه رسالت عمده خبرنگاران تحقق خواسته‌های مردم است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهربا بیان اینکه مقابله با ترفندهای دشمنان از دیگر رسالت‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه است تصریح کرد: با شکل گیری سازمان بسیج رسانه، فعالیت رسانه‌ها و تولید آثار در بخش‌های مختلف در انعکاس مشکلات مردم و مقابله با ترفندهای دشمنان در عرصه رسانه گسترش یافت.

نجفی، ارتقاء کمی و کیفی اصحاب رسانه را از اهداف مهم بسیج رسانه دانست و تصریح کرد: ایجاد انسجام و تقویت هویت جمعی بین اصحاب رسانه در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی ،شهدای گرانقدر، امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از دیگر اهداف مهم بسیج رسانه است.

وی، از برگزاری مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در 16 مرداد در بوشهر خبر داد و افزود: این مراسم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهرسخنرانی امیدعلی مسعودی روزنامه‌نگار و عضو هیئت علمی دانشگاه را از دیگر برنامه روز خبرنگار دانست و افزود: برگزاری کارگاه آموزشی نقش رسانه‌های نوین در اطلاع رسانی و ارتباطات در روز خبرنگار مورد توجه است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19468
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم