آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ ۱۳:۴۵:۴۵
امروز : شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/01/25 - ۱۴:۵۶:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
انتخاب رشته کنکور سراسری در بوشهر رایگان انجام می‌شود

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: گروه مشاوران دانشگاه‌های علوم پزشکی و خلیج فارس بوشهر از ۱۶ تا ۲۲ مردادماه در انتخاب رشته علوم ریاضی و تجربی رایگان خدمات ارائه می‌دهد.

حسین قاسمی درگفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به اعلام نتایج کنکور سراسری با تاکید بر ارائه خدمات به کنکوری‌های استان بوشهر اظهار داشت: برای موفقیت بیشتر دانش آموزان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در اقدامی انقلابی خدمات لازم را به قشر کنکوری ارائه می‌کند.

وی بیان کرد: متاسفانه افراد بی‌بضاعت جامعه در انتخاب رشته چون هزینه رقابت با افراد ثروتمند را  ندارند  در انتخاب رشته دچار مشکل می‌شوند که این نهاد خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کند.

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر با تاکید برهمکاری افراد انقلابی برای ارائه خدمات به کنکوری‌های استان بوشهر خاطر نشان کرد:  مشاوران با تجربه دانشگاه خلیج فارس و علوم پزشکی بوشهر تمام سعی و تلاش خودشان  را به کار می‌گیرند تا بتوانند مشکلات کنکوری‌ها را برطرف کنند.

قاسمی با بیان اینکه  انتخاب رشته کنکور سراسری در بوشهر رایگان انجام می‌شود خاطرنشان کرد:  گروه مشاوران دانشگاه‌های علوم پزشکی و خلیج فارس بوشهر از 16 تا 22 مردادماه در انتخاب رشته علوم ریاضی و تجربی رایگان خدمات ارائه می‌دهد. 

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهرتاکید کرد:محل انتخاب رشته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تعیین شده است و در صورت نیاز افراد می‌نند با شماره تلفن09900691846 تماس بگیرند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19479
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم