آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۲۲:۴۵:۳۴
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۶:۴۳:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
127 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان بوشهر تخصیص یافت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت:در راستای رونق تولید و اشتغال‌زایی ۱۲۷ میلیارد تومان از محل تسهیلات تبصره ۱۸ برای پرداخت به واحدهای تولیدی استان بوشهر تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی صبح امروز در نشست بررسی روند تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی با بیان اینکه امسال در راستای رونق تولید توجه ویژه‌ای به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان می‌شود اظهار داشت: این مهم باهمکاری بانک‌ها محقق می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر استمرار رونق تولید، حفظ اشتغال، ایجاد اشتغال جدید و افزایش رشد اقتصادی افزود: در این راستا تامین سرمایه ‌در گردش و منابع مالی طرح‌های نیمه تمام و بازسازی، نوسازی واحدهای صنعتی و معدنی از جمله اولویت‌های این سازمان است.

وی از تخصیص اعتبارات تبصره 18 برای اشتغال‌زایی و رونق تولید خبر داد و بیان کرد:به منظور توسعه بنگاه‌های تولیدی و گسترش اشتغالزایی بیشتراز ابتدای امسال تا کنون مبلغ 127 میلیارد تومان از محل تسهیلات تبصره 18 برنامه تولید و اشتغال در کارگروه استانی مصوب و برای پرداخت به بانکهای عامل  استان بوشهر ارجاع شده است‌.

‌سید‌حسین حسینی افزود: این نوع تسهیلات در سه بخش تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد، تامین تسهیلات مورد نیاز برای توسعه و بازسازی و نوسازی و تامین تسهیلات سرمایه در گردش متقاضیان از طریق بانکهای عامل پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر  با اشاره به اقدامات متعدد این سازمان در راستای حمایت از بنگاههای تولیدی عنوان کرد: بنگاههای تولیدی می‌توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب نسبت به درخواست تسهیلات مورد نیازخود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: واحد های تولیدی به‌منظور رفع مشکلات خود نظیرمسائل بانکی، امور مالیاتی، تامین اجتماعی ، تامین زیر ساخت‌ها ‌مانند آب، برق،گاز و غیره می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر درخواست خود را ثبت و سپس نتیجه آن را پیگیری کنند.

حسینی با تاکید بر استمرار رونق تولید، حفظ اشتغال، ایجاد اشتغال جدید و افزایش رشد اقتصادی افزود: در این راستا تامین سرمایه ‌در گردش و منابع مالی طرح‌های نیمه تمام و بازسازی، نوسازی واحدهای صنعتی و معدنی از جمله اولویت‌های این سازمان است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 19481
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم