آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ ۰۲:۰۷:۰۵
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۲:۰۹:۴۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
‌ورزشگاه تختی جم ‌تجهیز می‌شود‌

فرماندار جم با اشاره به همکاری پالایشگاه گاز فجر جم برای تجهیز ورزشگاه تختی برای میزبانی تیم پارس جنوبی‌جم در مسابقات لیگ‌برتر گفت: اکنون صندلی‌گذاری و نصب گیت‌های ورودی ورزشگاه تختی جم توسط پالایشگاه فجر جم در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، محمد حسینی صبح امروز در حاشیه بازدید از روند پروژه‌های عمرانی شهرستان جم با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی 39 پروژه عمرانی با اعتبار 50 میلیارد تومان در هفته دولت اظهار داشت:در هفته دولت امسال 32 پروژه عمرانی با اعتبار 46 میلیارد تومان به بهره‌برداری و عملیات اجرایی 7 پروژه دیگر نیز با اعتبار 4 میلیارد تومان آغاز می‌شود.

وی  با اشاره به بهره برداری از 4 پروژه شاخص شهرستان در هفته دولت افزود: هتل سه ستاره شهرداری جم، زمین چمن بزرگ بهارستان، ساختمان اداری مجتمع فرهنگی شهید صافی ریز و پل بهرباغ از مهم ترین پروژه هایی است که در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان جم  از کلنگ زنی ناحیه صنعتی جم در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این طرح در زمینی به مساحت 15 هکتار راه‌اندازی می‌شود که با پرداخت تسهیلات با بهره کم برای 700 نفر اشتغال زایی می‌شود.

نماینده عالی دولت در جم افزود: پست 132 کیلو ولت برق با اعتبار بالغ بر 70 میلیارد تومان پس از طی مراحل واگذاری زمین در آینده نزدیک در جم راه اندازی می‌شود.

محمد حسینی از اختصاص 32 میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان جم برای  امسال خبر داد و افزود: این اعتبار برای 178 پروژه عمران شهری و روستایی، تجهیز، تعمیر و پرداخت مطالبات پیمانکاران در نظر گرفته شده است.

وی از استقرار پزشکی قانونی در جم خبر داد و گفت: مراحل گزینش و استخدام پزشک قانونی به اتمام رسیده و طی روزهای آینده به صورت دائم در دادگستری شهرستان جم مستقر می‌شود.

فرماندار جم از عدم همکاری منطقه ویژه  اقتصادی پارس جنوبی در تجهیز ورزشگاه تختی جم خبر داد و خاطر نشان کرد: پالایشگاه فجر جم در قالب عمل به مسئولیت‌های اجتماعی صندلی‌گذاری و نصب گیت‌های ورودی ورزشگاه تختی جم را بر عهده گرفت که هم اکنون مراحل نصب صندلی‌ها توسط پیمانکار در حال انجام است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 19516
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم