آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ ۲۱:۵۱:۴۴
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۱:۳۵:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
دریابانی استان بوشهر 5 تن مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس کشف کرد

فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به تلاش شبانه‌روزی در مرزهای دریایی برای ارتقاء امنیت گفت: امسال تاکنون دریابانان استان بوشهر با متلاشی کردن باندهای مواد مخدر در سواحل، بیش از ۵ تن مواد مخدر از سوداگران مرگ در خلیج فارس کشف کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران رسانه‌ها، با گرامیداشت 17 مرداد و شهدای عرصه خبرنگاری اظهار داشت: 17 مرداد سالروز شهادت صارمی شهید عرصه رسانه و خبررسانی، نشانه ایمان و تعهد خبرنگاران برای پاسداشت اهداف والای فعالان رسانه‌ای است.

وی،حفظ امنیت عمومی وظیفه نیروهای نظامی و انتظامی دانست و تصریح کرد: احساس امنیت در جامعه  بخشی از حوزه تامین امنیت در جامعه است که اصحاب رسانه در تامین آن نقش اساسی دارند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با بیان اینکه خبرنگاران در صف مقدم مقابله با جبهه رسانه‌ای بدخواهان نظام اسلامی قرار دارند خاطر نشان کرد:  در سایه نظام جمهوری اسلامی همه دست در دست هم برای ایجاد احساس امنیت در جامعه بسیار تلاش کرده‌اند.

سردار رضایی‌نژاد با تاکید بر نقش مهم احساس امنیت در ارتقا امنیت عمومی گفت: اطلاع رسانی به هنگام فعالیت‌های نیروهای نظامی و انتظامی و افزایش احساس امنیت در جامعه مایه پشت‌گرمی حافظان مرزهای زمینی و دریایی و هوایی کشور است.

وی با اشاره به اینکه مردم نیازمند اطلاع رسانی خوب و به موقع و اثربخش هستندافزود:با تلاش مستمر اطلاع رسانی در عرصه موفقیت کارگزاران نظام از سوی خبرنگاران انقلابی، اخبار منفی بدخواهان نظام اسلامی نیز خنثی می‌شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهم و تاثیرگذاری در روشنگری جامعه دارند خاطرنشان کرد:فعالیت خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی ضمن روشنگری جامعه، احساس امنیت را  ارتقاء می‌دهند.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه دریابانی در حفاظت از مرزهای دریایی ازهیچ کوششی فروگذاری نمی‌کندگفت:دریابانان پرتلاش با فعالیت شبانه‌روزی اجازه کوچکترین حرکت تعرضی به دشمنان نمی‌دهند.

وی، با بیان اینکه استان بوشهر از امنیت پایدار و مطلوبی برخوردار است خاطر نشان کرد: این مهم با تلاش نیروهای مسلح ، امنیتی و تلاش اصحاب رسانه محقق شده است که در واقع خبرنگاران در صف اول حفاظت از مرزها قرار دارند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از افزایش 58 درصدی کشفیات در مرزهای دریایی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: امسال تاکنون باتلاش نیروهای دریابانی استان بوشهر در مجموع کشفیات قاچاق کالا، سوخت و موادمخدر 58 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.

سردار رضایی‌نژاد با تاکید بر مبارزه و مقابله با سوداگران مرگ در دریا افزود: همانگونه که فضای خشکی در استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن شده، خلیج فارس  و سواحل استان بوشهر نیز برای مقابله با قاچاقچیان موادمخدر با رصد شبانه‌روزی و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی دریابانان، ناامن شده است.

وی از افزایش کشفیات مواد مخدر در مرز دریایی استان بوشهر با خلیج فارس خبر داد و تصریح کرد: امسال تاکنون دریابانان استان بوشهر با متلاشی کردن باندهای مواد مخدر در سواحل، بیش از 5 تن مواد مخدر از سوداگران مرگ در خلیج فارس کشف کرده‌اند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر، مبارزه با قاچاقچیان سوخت قاچاق را از دیگر اولویت‌های دریابانی دانست و تاکید کرد:  امسال تاکنون کشفیات سوخت قاچاق توسط دریابانی استان بوشهر در آبهای خلیج فارس 13 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

در این مراسم از خبرنگاران و فعالانه عرصه رسانه قدردانی شد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 19521
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم