آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۶:۰۰:۳۰
امروز : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/05 - ۱۶:۲۹:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
160 میلیارد ریال برای اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بندردیر مصوب شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور فعال سازی و اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون شهرستان دیر در سفر استانی رئیس جمهور مصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، علی درویشی صبح امروز در جریان بررسی روند اجرای اسکله خورخان بردخون بندر دیر با تاکید بر تسریع تکمیل این پروژه اظهار داشت: اسکله صیادی خورخان از مطالبات مهم مردم ساحل نشین بردخون است که تسریع در تکمیل آن در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر در بازدید از اسکله خورخان بر تسریع در بهره‌برداری از آن تاکید کرده است گفت: تامین اعتبار پروژه اسکله خورخان بردخون یکی از پروژه‌های مصوب سفر استانی رئیس جمهور است.

درویشی از تخصیص اعتبار برای تکمیل سازه اسکله صیادی خورخان خبر داد و افزود:  160 میلیارد ریال اعتبار به منظور فعال سازی و اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون در سفر استانی رئیس جمهور مصوب شد که بر اساس قول پیمانکار این پروژه امسال تکمیل می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه اسکله صیادی خورخان 55 درصد  است خاطر نشان کرد: تخصیص اعتبار یاد شده در این پروژه به تصویب سازمان برنامه وبودجه کشور رسیده است که تا ماه آینده در اختیار سازمان شیلات ایران قرار می‌گیرد.

وی، آغاز ساخت پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون را در فروردین سال 1395 دانست و تصریح کرد: قرار است پیمانکار در پایان مردادماه امسال مجددا نسبت به تجهیز کارگاه و فعال‌سازی پروژه اسکله خورخان بردخون اقدام کند.

انتهای پیام/

کد خبر 19522
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم