آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۲۲:۴۵:۳۴
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۶:۳۲:۵۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
736 میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

دبیر ستاد هفته دولت استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در هفته دولت امسال یک‌هزار و ۱۶۲ میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌‌شود که ۷۳۶ میلیارد تومان آن طرح‌های افتتاحی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عادل دهدشتی بعدازظهر امروز در نشست شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه برای هفته دولت برنامه‌های مهمی تدوین  شده است اظهار داشت: امسال علاوه بر برگزاری جشنواره شهید رجایی افتتاح و اجرای طرح‌های عمرانی مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی فرهنگی در هفته دولت تصریح کرد: تدوین برنامه‌ها در عرصه فرهنگی باید مورد توجه مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد.

دبیر ستاد هفته دولت استان بوشهر با تاکید بر برگزاری جشن‌ها و ویژه برنامه‌های دهه امامت و ولایت از افتتاح طرح‌های عمرانی در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی تاکنون لیست طرح‌های عمرانی قابل افتتاح ارائه شده و به ارزش 736 میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح می‌شود.

دهدشتی از آغاز اجرایی 426 میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت امسال خبر داد و بیان کرد: در مجموع بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در هفته دولت امسال یک‌هزار و 162 میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌‌شود.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر تاکید ویژه‌ای بر تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر دارد خاطر نشان کرد: امسال برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد توجه ویژه‌ای شده است.

دبیر ستاد هفته دولت استان بوشهر با تاکید بر توجه به شاخص پاسخگویی مدیران نسبت به مطالبات مردم گفت: از شاخص‌های ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌‌های اجرایی استان بوشهرپاسخگویی به مطالبات مردم است.

دهدشتی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان در عرصه‌های مدیریتی تصریح کرد: بهره جستن از ظرفیت جوانان در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر یکی دیگر از شاخص‌های ارزیابی عملکرد مدیران است.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19551
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم