آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۶:۴۵:۱۲
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۷:۰۳:۱۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
منابع آب آشامیدنی استان بوشهر با تکمیل طرح‌های آبرسانی پایدار می‌شود

استاندار بوشهر با بیان اینکه طرح‌های مهم آبرسانی در شهرها و روستاهای استان در حال اجراء است گفت: با تکمیل این پروژه‌ها از جمله آب شیرین‌کن، سدسازی و حفر چاه، منابع آب آشامیدنی استان بوشهر پایدار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، عبدالکریم گراوند پیش از ظهر امروز در بررسی روند اجرای طرح‌های شهرستان دشتی با تاکید بر کاهش مشکلات آب آشامیدنی در تابستان امسال اظهار داشت: با تدوین و عملیاتی شدن برنامه‌ها و طرح‌های آبرسانی وضعیت تامین آب در شهرها و روستاهای استان بوشهر در تابستان امسال نسبت به سال قبل بهبود یافته است.

وی از اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن در روستاها و شهرهای استان خبر داد و بیان کرد: مجوز تاسیس آب شیرین‌کن به ظرفیت 90 هزار مترمکعب در شبانه‌روز صادر شده که روند اجرایی این پروژه‌ها مطلوب و فعال است.

استاندار بوشهر افزود: کاری که در  حوزه آب آشامیدنی  استان  در حال اجراء است پایداری مطلوبی در تامین آب آشامیدنی ایجاد می‌کند و در این راستا در شهرستان دشتی در روستای ساحلی عملیات اجرایی آب‌شیرین‌کن در هفته دولت آغاز می‌شود.

گراوند از اجرای طرح خط انتقال آب از چاه‌های کاردنه دشتی خبر داد و افزود: در راستای اجرای طرح‌های آبرسانی همه مدیران در حوزه آب، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و فرمانداران  استان بوشهر پای کار بودند که از تلاش آنها قدردانی می‌شود.

وی، با اشاره به کاهش مشکلات تامین آب آشامیدنی در تابستان امسال تصریح کرد: با وجود اینکه تابستان سال قبل با مشکلاتی استان مواجه بود با اجرای طرح‌های آبرسانی مشکلات کاهش یافته است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در برخی از روستاها هنوز مشکلات تامین آب وجود دارد تاکید کرد: با تکمیل طرح‌های در دست اجراء، پایداری خوبی در تامین منابع آب آشامیدنی استان بوشهر ایجاد می شود.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19560
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم