آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ ۰۲:۴۰:۳۱
امروز : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/21 - ۰۳:۰۲:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
زمان فروش بلیط الکترونیکی بازی شاهین بوشهر و سپاهان اصفهان اعلام شد

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهربا اشاره به برگزاری رقابت‌ تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر گفت: این بازی ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه فردا شنبه برگزار می‌شود که در این راستا زمان بلیط فروشی الکترونیکی آن تعیین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید مسیگر ظهر امروز در نشست با اعضای باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به دیدار هفته نخست نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: این دیدار ساعت 20:15 دقیقه شنبه دوم شهریور ماه در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بین شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر حضور هواداران در حمایت از تیم شاهین گفت: با درایت رئیس و اعضای شورای شهربوشهر قیمت بلیط تماشای این بازی از 20 هزار تومان با کاهش 50 درصدی به 10 هزار تومان رسید که این خود فرصت مغتنمی برای حضور پرشور ورزش‌دوستان بوشهری در ورزشگاه برای حمایت از تیم شاهین است.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهراز تعیین زمان بلیط فروشی  الکترونیکی این بازی خبر داد و بیان کرد: فروش بلیط بازی شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان از ساعت 18 امروز جمعه اول شهریورماه به صورت الکترونیکی از طریق سایت  www.pin90.ir آغاز می‌شود.

میسگر بیان کرد: هواداران از ساعت 18 امروز از طریق آدرس یاد شده می‌توانند با ورود به سامانه و وارد کردن مشخصات و ایمیل اختصاصی ثبت نام و سپس اقدام به خرید بلیط کنند.

وی با بیان اینکه هر تماشاچی با خرید بلیط حتما باید کارت ملی برای حضور در ورزشگاه به همراه داشته باشد افزود:افراد زیر 15 سال که کارت ملی ندارند ضمن خریداری بلیط برای ورود به ورزشگاه باید شناسنامه خود ارائه دهند.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تاکید کرد:بلیط فروشی کاغذی درب ورزشگاه به هیچ عنوان انجام نمی‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19658
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم