آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۴:۱۵:۰۸
امروز : سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/26 - ۱۸:۴۵:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
گردشگری دریایی از مهمترین محورهای توسعه و پیشرفت استان بوشهر است

بوشهر - استاندار بوشهر از توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی در نقاط مختلف استان خبر داد و گفت: گردشگری دریایی از مهمترین محورهای توسعه و پیشرفت استان بوشهر است.

به گزارش خبرگزاری محار، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه گردشگری دارای ظرفیت های بسیار بالایی است.

 

وی توسعه گردشگری دریایی را به عنوان یکی از اهداف و برنامه های مهم در استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: در همین راستا تلاش می شود که زیرساخت های مورد نیاز برای گردشگری دریایی در نقاط مختلف استان بوشهر فراهم شود.

گراوند از توسعه زیرساخت های گردشگری دریایی در سطح استان خبر داد و گفت: گردشگری دریایی از مهمترین محورهای توسعه و پیشرفت استان بوشهر است که تلاش داریم زیرساخت های لازم در این حوزه فراهم شود.

رفع مشکلات اهالی خارگ

استاندار بوشهر اضافه کرد: پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر با تلاش و پیگیری سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس راه اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های قدیمی اهالی شریف جزیره خارگ راه اندازی این پایانه بوده است که امروز با تلاش های صورت گرفته محقق شد و امیدواریم شاهد رضایت مندی اهالی جزیره از آن باشیم.

گراوند، رفع مشکلات مردم در جزیره خارگ را به عنوان یک اولویت بسیار مهم عنوان کرد و ادامه داد: برای حل مشکلات مردم جزیره خارگ در عرصه تردد دریایی به بوشهر و گناوه از همه امکانات و ظرفیت ها استفاده می شود.

کد خبر 2075
منبع خبر : خبرگزاری مهر