آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۴۳:۱۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
طرح‌های گردشگری و تجارت دریایی در بندر بوشهر اجرا می‌شود

بوشهر - سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طرح‌های گردشگری و تجارت دریایی در بندر بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری محار، نورالله اسعدی بعد از ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر اظهار داشت: اجرای این پروژه یکی از مطالبات مهم مردم جزیره خارگ بود.

 

وی اضافه کرد: پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر نقش مهمی در بهبود وضعیت سفرهای دریایی اهالی جزیره خارگ خواهد داشت و بسیاری از مشکلات این حوزه را رفع می کند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: به منظور بهبود خدمات دهی در این بخش واگذاری تاسیسات و اسکله مسافربری شرکت والفجر به اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر انجام شد.

بهبود تردد در مسیر خارگ

وی خاطرنشان کرد: به منظور بهبود وضعیت تردد در مسیر بوشهر - خارگ و بالعکس دو فروند شناور با ظرفیت ۳۰۰ مسافر روزانه دو بار فعال شده است.

اسعدی با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری و تجاری بندر بوشهر ادامه داد: در فازهای بعدی پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی، طرح های گردشگری و تجارت دریایی در این پایانه اجرا می شود.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعتبار اجرای این پایانه را سه میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: سالن مسافری پایانه بین المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر دارای مساحت ۴۰۰ متر مربع است که به وسایل سرمایشی تجهیز شده است.

کد خبر 2076
منبع خبر : خبرگزاری مهر