آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۵:۱۹
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۱۴:۱۶:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
نیاز نبود از برانکو درمورد دربی بپرسم/همه بازیهابرای ما فینال است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به ملاقاتی که با سرمربی پیشین سرخپوشان داشت گفت: بیشتر صحبت های ما در مورد فوتبال بود و نیاز نبود در مورد دیدار با استقلال از وی سوال کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، گابریل کالدرون قبل از تمرین امروز چهارشنبه پرسپولیس با حضور در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که می دانید تعدادی بازیکنان در تیم ملی بودند و تنها دو نفر امروز بازگشتند که با ما تمرین می کنند. باقی بازیکنان نیز فردا می آیند. یک دیدار هم با سایپا داشتیم که در مجموع شرایط راضی کننده‌ای بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: ما یک بازی مهم داریم. در بازی با تراکتور باختیم و باید نفت آبادان را شکست دهیم و پیروزی می خواهیم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید در این دیدارها به پیروزی برسیم.

کالدرون در خصوص دیدار با برانکو ایوانکوویچ در حاشیه نشست مربیان در کشور چین تصریح کرد: مثل دیگر مربیان درباره فوتبال صحبت کردیم. با برانکو هم در این مورد صحبت‌هایی داشتم. من از او درباره فوتبال ایران پرسیدم و درباره فوتبال در آسیا حرف زدیم. برانکو مربی خیلی خوبی است و صحبت دوستانه‌ای با هم داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره تجربه دربی تهران که هفته چهارم لیگ برتر بین پرسپولیس و  استقلال برگزار می شود با برانکو صحبت کرده افزود: من نیازی به صحبت درباره این بازی با برانکو نداشتم. با توجه به تجربه‌ام درباره این بازی بزرگ علم دارم. دربی در هر کشوری مهم است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا درباره موضوعات مالی نیز  با او صحبت کردید تاکید کرد: خیر! فقط درباره فوتبال با هم صحبت داشتیم.

ادامه دارد...

کد خبر 21366
منبع خبر : خبرگزاری مهر