آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۰۴:۱۹:۳۰
امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/21 - ۰۵:۰۲:۲۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
تیم‌های حسابرسی بر شهرداری‌ها و شوراهای استان بوشهر نظارت دارند

بوشهر - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر گفت: تیم‌های حسابرسی برای بررسی وضعیت مالی در شهرداری ها و شوراها فعال هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید بردستانی عصر چهارشنبه در نشست استاندار بوشهر با اعضای شورای اسلامی استان بوشهر با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: امام حسین(ع) سرور آزادگان جهان است و باید رفتار ایشان الگوی همه ما باشد.

 وی در ادامه از مطالعه طرح جامع پسماند استان بوشهر خبر داد و افزود: پارک علم و فناوری استان مطالعه این طرح را در دو فاز و پنج موضوع انجام می‌دهد که امیدواریم به نتایج مورد نظر برسیم.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر خواستار استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و پارک علم و فناوری استان شد و خاطرنشان کرد: در حوزه‌های مرتبط شهری از تمام دانشگاه های استان و پارک علم و فناوری استعلام گرفته ایم و از پیشنهادات آنها استفاده می‌کنیم که موضوعات اشتغال، کاهش مصرف آب و پسماند و ...... از مهمترین این موضوع هستند.

 بردستانی از تشکیل کارگروه‌های تخصصی ویژه شهرداران خبر داد و تصریح کرد: تاکنون پنج کارگروه تخصصی ویژه شهرداران تشکیل شده و موضوعات مختلف به شکل تخصصی بررسی و پیشنهادات اخذ می‌شود.

وی گفت: شهرهای ساحلی وضعیت خاص خود را دارند و شهرهایی که ظرفیت کشاورزی دارند نیز به شکل جدا بررسی و مطالعه می شوند و امیدوارم که به یک نسخه ارزشمند دست پیدا کنیم.

 بردستانی خواستار توجه شوراها به مسائل آموزشی شد و افزود: شوراها در حوزه آموزشی باید ورود کنند و چشم آنها در این زمینه نباید به دفتر شهری استانداری باشد.

 مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر از نظارت دقیق بر عملکرد شهرداران و شوراها خبر داد و بیان داشت: تیم های حسابرسی برای بررسی وضعیت مالی در شهرداری ها و شوراها فعال هستند.

 بردستانی یادآور شد: ارزان مدیریت کردن شهرها مورد توجه و تاکید ما قرار دارد و امیدوارم به اهداف مورد نظر در این راستا برسیم.

کد خبر 21373
منبع خبر : خبرگزاری مهر