آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۷:۲۲:۲۴
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۸:۳۲:۱۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
کولاکوویچ: اسفندیار شایستگی داشت/ انتظار قهرمانی داریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه شروع رقابت های مردان آسیا گفت: بعد از مرحله نخست رقابت های انتخابی المپیک فقط یک تغییر در ترکیب ایجاد کردیم و آن اسفندیار بود که شایستگی اش را داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، در حاشیه تمرین امروز تیم ملی والیبال ایران، ایگور کولاکوویچ در جمع خبرنگاران گفت: بعد از رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ روسیه چند روزی تعطیلات داشتیم و پس از آن تا الان سه هفته تمرینات را انجام دادیم.

ایگور افزود: برخی بازیکنان خسته بودند و برخی مصدوم، فکر می‌کنم یکسری مشکلات را با برنامه تمرینی که طراحی شد حل کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: روز گذشته هم فرصتی داشتیم تا بازی دوستانه‌ای با استرالیا برگزار کنیم ‌و سعی کردیم با تعویض‌ها در تیم شرایط را بهبود ببخشیم. شاید نتوانستیم شکل اصلی تیم را به دست آوریم، اما دستاورد کافی را داشتیم.

وی همچنین درباره تغییرات ایجاد شده در ترکیب تیم ‌ملی نیز گفت: اگر تغییرات بررسی‌ کنیم تنها ‌یک تغییر نسبت به روسیه داریم، آن هم جایگزین شدن امیرحسین اسفندیار به جای جواد معنوی‌نژاد است. اسفندیار شایستگی داشت ‌و خوب تمرین کرده است که جایگزین شد.

کولاکوویچ درباره پیش بینی خود از نتایج تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا، توضیح داد: همه مردم و حتی خود ما انتظار قهرمانی داریم، اما باید مرحله به‌ مرحله پیش رویم. ما طی ۹ روز پشت سر هم بازی داریم و باید روز به روز پیش رویم.

کد خبر 21410
منبع خبر : خبرگزاری مهر