آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۳:۴۲:۲۲
امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/04/03 - ۱۴:۱۶:۲۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است/ پول نیلسون را کنار گذاشته‌ایم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: لوگو و برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد درباره وضعیت فعلی پرسپولیس بعد از حضورش در این باشگاه گفت: شرایط سخت است اما برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز مشکلات است و همکارانم در آینده خبرهای خوبی از پرسپولیس می دهند.

وی درباره شکایت های بی شمار و احتمال کسر امتیاز و راه های درآمدزایی تصریح کرد: معمولا مدیران در استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم ثبات نمی توانند برنامه بلندمدتی را برای خود متصور باشند. ما داریم از صبح تا شب با اسپانسرهای مختلف داخلی و خارجی جلساتی را برگزار می کنیم تا ببینیم کدام اسپانسر می تواند کمک کند. این زمان می برد ولی سعی می کنیم تا یک ماه آینده یک راه درآمدزایی مستمر و واقعی را اجرا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بحثی که می توانیم به آن اشاره کنیم و آنرا با کاپیتان ها و سرمربی پرسپولیس هم تا حدودی در میان گذاشتم این است که در یکسری فضاها آماده فعالیت هستیم. می خواهیم با اپراتورهای دیگر فعالیتمان را گسترش بدهیم. جلسه خوبی با ایرانسل داشتیم ولی یکسری مشکلات وجود دارد. جا دارد از ایرانسل تشکر کنم که برای گرفتن مجوز حرفه ای مبلغی را به ما کمک کرد.

انصاریفرد تاکید کرد: موانع گرفتن مجوز حرفه ای برطرف شده است. خدا را شکر با همکاری طلبکاران و ایرانسل مشکلات را حل کردیم. فقط باید ۹۵ هزار دلار به نیلسون بدهیم. پولش را در صندوق نگه داشته ایم. آنها باید یک نفر را در ایران معرفی کنند یا راه دیگری داشته باشند تا پولش را منتقل کنیم. اینرا با مسئول مجوز حرفه ای سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون هم در میان گذاشته ایم. خوشبختانه دیگر مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

وی با اشاره به دیگر راهکارهای درآمدزایی گفت: بلیت فروشی برای ما یک موضوع کلیدی است. اطمینان داریم بحث ۹۰ به ۱۰ در دربی رفت عملیاتی نیست ولی تلاش می کنیم برای بازی برگشت امیدواریم هواداران قابل شناسایی باشد و بتوانیم این قانون را اجرا کنیم. الان چطور می خواهند متوجه شوند تماشاگرانی که به استادیوم آمده اند طرفدار پرسپولیس هستند یا استقلال. در بازی برگشت ما میزبان هستیم و تلاش می کنیم این قانون را اجرا کنیم. با یک بانک هم در حال مذاکره هستیم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص بدهی های انباشته باوجود این راه های درآمدزایی اظهار کرد: اگر سامانه هواداری خود را به روز کنیم و اسپانسرها متوجه شوند تماشاگرانشان قابل شناسایی هستند و می توانند خدمات بدهند و بگیرند، مشکلات حل می شود. هوادار ما با هر تراکنشی که انجام می دهد، مبلغی به حسابش به عنوان یک درآمد بر می گردد. 

انصاریفرد افزود: قرار است نرم افزاری را مخصوص پرسپولیس طراحی کنیم تا هوادار ما از هر خدماتی که می خواهد استفاده کند، از همین طریق باشد. حرف آخرم این است که ما باید راه و مسیر درآمدزایی مستمر و قابل توسعه ایجاد کنیم. هر روز دارد فضاهای جدیدی ایجاد می شود ولی ظرفیت های خالی زیادی داریم. 

ادامه دارد..

کد خبر 21429
منبع خبر : خبرگزاری مهر