آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۵:۱۲:۳۹
امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/04/03 - ۱۵:۴۲:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
پیروزی آسان ایران در ست نخست برابر سریلانکا

تیم ملی والیبال ایران در نخستین گام رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا مقابل سریلانکا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر،  بیستمین دوره مسابقات والیبال مردان قهرمانی آسیا روزهای ۲۲ تا ۳۰ شهریور با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و در پایان هشت تیم برتر جواز حضور در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو که دیماه سالجاری در چین برگزار می شود، را کسب خواهند کرد. تیم ملی والیبال ایران امروز در نخستین بازی مقابل تیم سریلانکا قرار گرفت.

ایگور کولاکوویچ در این بازی ابتدا امیر حسین اسفندیار، فرهاد قائمی، محمد موسوی، محمدرضا موذن، پوریا یلی، جواد کریمی و علی شفیعی به زمین فرستاد.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۵
تیم ملی ایران که با ترکیب تیم جوان بازی را آغاز کرد ابتدا با دو اختلاف امتیاز پیش بود. ملی پوشان که کار سختی نداشتند نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه ۸ بر ۵ پیروز پشت سر گذاشتند. در ادامه اختلاف امتیاز حفظ شد و شاگردان ایگور موفق شدند ۱۴ بر ۱۱ همچنان تیم برتر زمین باشند تا سرمربی سریلانکا تقاضای تایم استراحت دهد. وقفه ایجاد شده در روند بازی تاثیری داشت و غلامی با آبشاری زیبا امتیاز ۱۵ را برای ایران به دست آورد. پوریا یلی نیز امتیاز ۱۶ را کسب کرد تا دومین تایم استراحت فنی نیز با نتیجه ۱۶ بر ۱۲ به سود ایران همراه شود. در نهایت این ست با برتری ۲۵ بر ۱۵ به سود ایران خاتمه یافت.

کد خبر 21455
منبع خبر : خبرگزاری مهر