آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۸:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
لزوم برخورد جدی با گرانفروشی در استان بوشهر/ نظارت‌ها بیشتر شود

بوشهر - استاندار بوشهر خواستار کنترل بازار و افزایش نظارت‌ها در مراکز فروش و عرضه کالا شد و گفت: برخورد جدی با گرانفروشی در استان بوشهر انجام شود.

به گزارش خبرگزاری محار، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست کمیته تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: کشور ما اکنون شرایط خاصی دارد و همه دستگاه‌ها باید با درک شرایط موجود در راستای رفع مشکلات حرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید روحیه جهادی در راستای گره گشایی، تسهیل گری و نظارت جدی به مسائل اقتصادی ورود کنند افزود: امیدآفرینی و شفاف‌سازی باید در دستور کار باشد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: اکنون برخی از تولیدکنندگان مرغ در استان با مشکلاتی روبرو هستند که باید برای رفع مسائل و مشکلات این بخش تلاش جدی صورت گیرد تا این واحدها سرپا مانده و به تولید ادامه دهند.

وی خواستار ارائه گزارش عملکرد مدیران حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و عمرانی به مردم شد و افزود: وضعیت موجود و تلاش‌های مسئولان برای بهبود وضعیت به اطلاع مردم رسانده شود.

گراوند خواستار کنترل بازار و افزایش نظارت‌ها در مراکز فروش و عرضه کالا شد و ادامه داد: باید تیم‌های بازرسی با جدیت بیشتری برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها وارد عمل شوند.

وی با تاکید بر مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی برای حل مسائل و مشکلات بازار و موضوع گرانفروشی تصریح کرد: رسیدگی به مسائل اقتصادی و بازار اولویت اول کشور است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با افزایش قیمت کالاهای زیرمجموعه شرکت پشتیبانی امور دام برخورد جدی کند تا مشکلات مردم کاهش یابد.

وی افزود: با هدف کمک به اقشار مختلف مردمی، مایحتاج عمومی که از نظر بهداشتی مشکلی ندارد و در سازمان اموال تملیکی استان قرار دارد با هماهنگی دستگاه‌های متولی، در اختیار کمیته امداد، سازمان بهزیستی، تعاونی های مصرف کارکنان و تعاون روستایی قرار گیرد.

کد خبر 2168
منبع خبر : خبرگزاری مهر