آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۲۱:۲۲:۴۲
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/06/05 - ۰۸:۱۸:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
برخی مدیران استان بوشهر در انتصاب بانوان خساست به خرج می‌دهند

بوشهر- استاندار بوشهر با انتقاد از خساست برخی مدیران در انتصاب بانوان گفت: همه دستگاه‌ها در برگزاری باشکوه حرکت عظیم و راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: حرکت امام حسین (ع) در قیام عاشورا به سبب احیا دین جدش پیامبر گرامی اسلام (ص) و تکمیل مکارم اخلاقی بوده و اخلاق در همه زمینه‌ها باید سرلوحه کار قرار بگیرد چراکه فاصله بااخلاق اسلامی، سبب از بین رفتن بسیاری از ارزش‌ها می‌شود.

وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس است و آزمون مردم، نظام و کشور بود و این تجربه یک سرمایه بزرگ برای کشور است.

گراوند سربلندی ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدای گرانقدر دانست و افزود: دشمنان برای از پای درآوردن نظام اسلامی جنگ را بر ملت ایران تحمیل کردند و در این عرصه با حماسه رزمندگان اسلام، دشمنان به‌زانو درآمدند.

دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی نمی‌تواند موفق شود

استاندار بوشهر بابیان اینکه در جنگ ۸ ساله پیروز میدان ایران اسلامی بود گفت: دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی که نمی‌تواند موفق شود، به سبب سرمایه بزرگ دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ۸ ساله است.

گراوند بابیان اینکه امیدوارم همان‌طور که در دفاع مقدس پیروز شدیم، بتوانیم با تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور در جنگ اقتصادی امروز نیز پیروز باشیم افزود: ایران اسلامی در عرصه اقتصادی دارای ظرفیت‌های بزرگی است و اگر از این ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی، دانش‌بنیان و توانمندی‌های گوناگون به نحو مطلوب استفاده شود دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی ناکام می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه رزمندگان در جنگ تحمیلی ۸ ساله اقتدار و صلابت ایران را نشان دادند گفت: دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی که نمی‌تواند موفق شود به سبب سرمایه بزرگ دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ۸ ساله است.

لزوم پیشگیری از سیل

وی بیان کرد: برای بارندگی‌های پیشرو در فصل پاییز از هم‌اکنون پل‌ها، مسیل‌ها و نقاط آسیب‌پذیر رفع مشکل شود تا شاهد حوادث تلخی در جاری شدن سیل نباشیم.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه بوشهر در انتصاب بانوان رتبه نخست کسب کرده است، اما برخی مدیران در این زمینه خساست نشان می‌دهند که انتظار می‌رود از ظرفیت بانوان شایسته در ظرفیت‌های مدیریتی استان بوشهر بیشتر استفاده شود.

وی تصریح کرد: باید در انتشار مطالب در فضای مجازی تقوا رعایت شود، مقام معظم رهبری در این زمینه بر رعایت تقوا تأکید کرده‌اند که انتظار است در این فضا بداخلاقی‌ها کنار برود و مراقب باشیم و فعالان اجتماعی و رسانه‌ای باید در عرصه فضای مجازی در انتشار مطالب دقت لازم داشته باشند.

رئیس شورای اداری استان بوشهر به بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی پرداخت و بیان کرد: در آماده‌سازی مدارس و دانشگاه‌ها همه دستگاه‌ها اجرایی به‌ویژه شهرداری‌ها برای فراهم شدن فضاهای بانشاط همکاری و تلاش کنند.

کد خبر 21707
منبع خبر : خبرگزاری مهر