آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۴:۰۷:۳۱
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۱۶:۳۵:۲۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۸
تجربه کافی برای میزبانی مسابقات جام تختی را داریم

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه معتقد است متولیان ورزشی این شهر تجربه کافی برای برگزاری جام تختی را دارند و باز هم در میزبانی این رویداد سربلند خواهند بود.

محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز رضایت از کسب دوباره رقابتهای بین المللی جام تختی اظهار داشت: متولیان ورزشی و سیاسی این شهر تجربه خوبی در برگزاری این رویداد بزرگ دارند و مطمئنا امسال هم شاهد برگزاری این جام به بهترین شکل در کرمانشاه خواهیم بود.

وی تصریح کرد: کرمانشاه برای چهارمین بار میزبان جام تختی شده که این موضوع نشان می دهد ما توان و تجربه کافی در برگزاری این مسابقات را داریم و فدراسیون کشتی با همین رویکرد، میزبانی را به ما سپرده است.

محبی ادامه داد: بعد از امضای تفاهم نامه میزبانی جام تختی بین علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، ما رسما کار خود را برای برگزاری این رقابتها آغاز کردیم. حامیان مالی به توافقات نهایی با ما رسیده اند و مسئولان سیاسی و شهری کرمانشاه نیز به خوبی با ما هماهنگ هستند.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه به علاقه استاندار به میزبانی جام تختی اشاره کرد و گفت: با توجه به علاقه و مساعدت هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه برای میزبانی جام تختی، مسیر ما برای کسب دوباره این امتیاز و پیشبرد کارها بسیار هموارتر شد. استاندار کرمانشاه علاقه ویژه ای به رشته کشتی دارد و حتی معتقد است می توان بصورت دائمی میزبان این رویداد بین المللی شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم امسال هم تمام اقدامات و تدارکات برگزاری جام تختی به خوبی مهیا و اجرایی شود تا کرمانشاه برای چهارمین بار بتواند به بهترین شکل میزبان این رویداد بین المللی باشد.

کد خبر 23970
منبع خبر : خبرگزاری مهر