آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ ۱۲:۲۹:۰۳
امروز : پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/28 - ۱۴:۲۸:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
تغییر «وزن» نخواهم داد/ مدعیان قهرمانی لیگ تکواندو مشخص هستند

عضو تیم ملی تکواندو گفت: پس از طی دوران طولانی آسیب دیدگی به اردوهای تیم ملی بازگشتم و تصمیمی برای تغییر وزن ندارم.

سعید رجبی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: بعد از آسیب دیدگی که در بازیهای آسیایی داشتم با صلاحدید کادر فنی تیم ملی به اردو دعوت شده و رقابتهای گرندپری ژاپن، اولین تورنمنتی بود که شرکت کردم و آمادگی بالایی نداشتم، ولی برای رقابتهای صوفیه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و با آمادگی بالا به میدان خواهیم رفت. 

وی افزود: تمرینات تیم ملی به خوبی و با جدیت تمام زیر نظر کادر فنی پیگیری می شود و مشکل خاصی نیست. مسابقات پیش رو، گرندپری بلغارستان است که همانند تورنمنت هایی از این دست با حضور همه قهرمانان جهان و المپیک و مدعیان کسب سهمیه در بالاترین سطح فنی برگزار می شود. تورنمنت سختی است که تلاش داریم با آمادگی بالا بهترین عملکرد را داشته باشیم. 

این عضو تیم ملی به مسابقات گرندپری ژاپن هم اشاره کرد و افزود: تنها با یک جلسه تمرین در این مسابقات شرکت کرده و اولین مبارزه نیز نایب قهرمان ۲۰۱۹ جهان را شکست داده و در دومین مبارزه با حریف کره ای که رنکینگ دوم المپیک است، ۵ بر صفر پیش بودم که در ثانیه های پایانی به لحاظ بدنی به مشکل برخوردم و مبارزه را واگذار کردم. من با یک هفته تمرین به مسابقات اعزام شده بودم. اما برای بلغارستان تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و به امید خدا با این آمادگی بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

ملی پوش تیم شهرداری ورامین در خصوص لیگ برتر هم گفت: این مسابقات در آغاز راه است و نمی توان در مورد آینده آن زیاد اظهار نظر دقیقی داشت، ولی در کل با توجه به مسابقاتی که در هفته نخست شاهد بودیم می توان گفت که رقابت اصلی بین همان تیم هایی است که سالهای قبل نیز برای کسب عنوان قهرمانی در کورس مدعیان قرار داشتند. 

رجبی در پایان گفت: با صلاحدید کادر فنی تیم ملی و هماهنگی با مربیان تیم ملی در هفته نخست در ترکیب تیم خود حضور نداشتیم. چرا که احتمال آسیب دیدگی وجود داشت و ان شاالله از هفته دوم به بعد در صورتی که مربیان شهرداری صلاح بدانند در ترکیب تیم قرار گرفته و در مسابقات شرکت خواهیم کرد. 

کد خبر 24024
منبع خبر : خبرگزاری مهر