آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۲۲:۳۷:۵۲
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۲۳:۴۵:۳۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
حافظ خوانی کودکان

به مناسبت هفته جهانی کودک و همچنین بزرگداشت لسان‌الغیب حافظ شیرازی، ویژه برنامه‌های متنوعی در بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری محار، در مراسمی در خانه فرهنگ و هنر آیت‌الله معتقد اهرمی برنامه‌هایی نظیر معرفی شاعر گرانقدر و پرآوازه ایرانی خواجه حافظ شیرازی به کودکان، قصه‌گویی، حافظ‌خوانی کودکان، برگزاری مسابقه ویژه بچه‌ها و اهدای جوایز به آنها، برپایی ایستگاه نقاشی و... اجرا و با حضور و استقبال کودکان روبرو شد.

همچنین نوگلان خانه ادب پارسی به مناسبت فرارسیدن سالروز گرامیداشت حافظ شیرازی، شاعر بزرگ و پرآوازه ایرانی، در خانه فرهنگ و هنر عالی‌آباد به حافظ‌خوانی پرداختند.

این ویژه ‌برنامه با سخنرانی استاد صغیری در خصوص زندگینامه و اشعار دیوان حافظ شیرازی آغاز و در ادامه با حافظ‌خوانی کودکان با مربیگری خانم نیکی صغیری ادامه یافت.

خانه فرهنگ و هنر معتقد اهرمی در کوی ریشهر با تجهیز و آماده‌سازی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در سال گذشته، در تمامی طول سال به ساکنان محلات جنوبی بوشهر خدمات‌رسانی می‌کند.

همچنین خانه فرهنگ و هنر عالی آباد در طول سال و به مناسبت‌های مختلف، برنامه‌های فرهنگی - هنری ویژه کودکان و خانواده‌ها را برگزار می‌کند که با استقبال خوب همشهریان و خانواده‌های بوشهری خصوصا ساکنان محله عالی‌آباد همراه شده است.

انتهای پیام

کد خبر 24193
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا