آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۲۰:۱۶:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
احمد بذری به گروه شانس مجدد رفت/ مهران شیخی حذف شد

احمد بذری آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران به گروه شانس مجدد رقابت‌های کشتی هفتمین دوره بازی‌های نظامیان جهان راه یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های چهار وزن نخست کشتی آزاد هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان از صبح امروز در شهر ووهان چین در حال برگزاری است که مهران شیخی و احمد بذری نمایندگان کشورمان در اوزان ۶۵ و ۸۶ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم مهران شیخی در دیدار نخست با نتیجه ۱۳ بر ۲ مغلوب کیم هان سونگ دارنده مدال برنز آسیا از کره شمالی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل واسیلی شوپتار از اوکراین، شیخی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم احمد بذری در مبارزه نخست مقابل آرتور نایفونوف دارنده مدال برنز جهان از روسیه با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب شد، اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه باید ابتدا مقابل لی سئونگ دانگ از کره جنوبی به میدان برود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار بعدی با احمد آیبویف از فرانسه کشتی بگیرد. بذری در صورت غلبه بر این کشتی گیر در رده بندی به مصاف آدیلت داولومبایف دارنده مدال برنز بازهای آسیایی از کشور قزاقستان برود.

مسابقات اوزان فوق بعد از ظهر امروز با مشخص شدن نفرات برتر پایان می یابد. محمدحسین محمدیان و یداله محبی نمایندگان کشورمان در اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز فردا (سه شنبه) به مصاف حریفان خود می روند.

این مسابقات در ۶ وزن المپیکی برگزار می شود که هر کشور مجاز به شرکت ۴ کشتی گیر در هر رشته می باشد.

کد خبر 24830
منبع خبر : خبرگزاری مهر