آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۲۲:۳۷:۵۲
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۲۲:۵۴:۴۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
تکلیف میزبان جام جهانی کشتی مشخص شد/ ابهام در انتخاب سالن مسابقات

سرانجام تکلیف شهر میزبان رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ مشخص شد و محل برگزاری این رقابت‌ها با تصمیم فدراسیون کشتی از ماهشهر به تهران تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدتهاست بحث میزبانی رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در ماهشهر مطرح بود که البته بعد از چندی اعلام شد ممکن است محل برگزاری این رقابتهای بین المللی با توجه به نظر اتحادیه جهانی کشتی تغییر کند. به هر حال تکلیف شهر میزبان این دوره از رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی با اعلام حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی مشخص و تهران به عنوان میزبان این مسابقات معرفی شد.

هر چند از تهران به عنوان میزبان این دوره از مسابقات یاد می شود اما هنوز سالن برگزاری جام جهانی انتخاب نشده و فدراسیون فعلا بین انتخاب سالن شهدای هفتم تیر و سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تردید دارد.

طبق اعلام فدراسیون کشتی تدارکات لازم برای تامین منابع مالی و تشکیل ستاد اجرایی جام جهانی صورت گرفته و تنها نکته ای که هنوز بطور قطعی انتخاب و معرفی نشده، سالن محل برگزاری است. البته با توجه به امکانات سالن ۱۲ هزار نفری آزادی، احتمال برگزاری جام جهانی در این سالن، بیشتر از سالن قدیمی هفتم تیر تهران است.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۹‌ طی روزهای ۹ و ۱۰ آذرماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد که طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی ۸ تیم برتر مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

کد خبر 24831
منبع خبر : خبرگزاری مهر