آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۲۲:۴۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/26 - ۲۳:۰۳:۰۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
برگزاری حساس‌ترین دیدارهای هفته دوم در ساری و خرم آباد

دو دیدار حساس از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد فردا سه شنبه در شهرهای ساری و خرم آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دو دیدار از هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در گروه ب، فردا (سه شنبه) در شهرهای ساری و خرم آباد برگزار می شود.

دیدار حساس بین تیم های رعد پدافند ساری و دانشگاه آزاد اسلامی که از کشتی‌گیران مطرح داخلی و خارجی بهره می برند از ساعت ۱۷ فردا (سه شنبه ۳۰ مهرماه) در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار می شود. این دو تیم در هفته نخست این رقابت ها به ترتیب مقابل تیم های هیأت کشتی خرم آباد و «تا ثبت جهانی توس» به پیروزی رسیدند و این دیدار برای این دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار است.

دیگر دیدار این هفته نیز بین تیم های هیأت کشتی خرم آباد و تا ثبت جهانی توس از ساعت ۱۷ فردا در سالن شهید چاغروند استادیوم تختی شهر خرم آباد برگزار می شود که این دیدار نیز از اهمیت خاصی برای دو تیم برخوردار است. تیم خرم آباد به دلیل میزبانی از این رقابت ها به دنبال کسب یک پیروزی در خانه است و تیم تا ثبت جهانی توس که از کشتی گیران مطرحی نیز بهره می برد به دنبال نخستین پیروزی خود در لیگ برتر کشتی آزاد است.

برگزاری این دو رقابت در شهرهای ساری و خرم آباد که از علاقه‌مندان خاصی به ورزش کشتی برخوردار است می تواند شور هیجان مضاعفی را در بین تماشاگران کشتی ایجاد و تنور لیگ کشتی را در ابتدای برگزاری آن داغ کند.

کد خبر 24837
منبع خبر : خبرگزاری مهر