آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۲۱:۲۲:۴۲
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/06/05 - ۰۶:۵۸:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
طرح شهید «بهنام محمدی» در مدارس بوشهر اجرا شد

فرمانده سپاه مالک اشتر بوشهربا اشاره به اجرای طرح شهید «بهنام محمدی» در مدارس بوشهر گفت: در اجرای این طرح در ۱۴ مدرسه بوشهر پیوند سه نهاد خانواده، مدرسه و مسجد دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ غلامرضا شهابی ظهر امروز در نشست فرمانده‌هان بسیج دانش آموزی با نماینده ولی فقیه  در استان و امام جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و با بیان اینکه طرح‌های مهمی در  بوشهر اجراء می‌شود اظهار داشت: در بسیج دانش آموزی طرح‌های هجرت سازندگی، راهیان نور، یادواره شهدا و انواع برنامه‌های فرهنگی و سیاسی در طول سال اجراء می‌شود که اوج و شکوه این طرح‌ها در طرح هجرت و راهیان نور متبلور است.

وی، با اشاره به  برگزاری طرح راهیان نور دانش آموزی در شهرستان بوشهر خاطر نشان کرد: سالانه افزون بر یک‌هزار دانش آموز شهرستان بوشهر راهی اردوهای راهیان نوردر سرزمین‌های دفاع مقدس می‌شوند.

فرمانده سپاه مالک اشتر بوشهر از برگزاری یادواره شهدا دانش آموز در مدارس خبر داد و بیان کرد: 30 یادواره شهدای دانش آموز در مدارس شهرستان بوشهر برگزار شده است.

سرهنگ شهابی دیدار با خانواده معظم شهداء را از دیگر برنامه‌های بسیج دانش آموزی بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: طرح «شهید بهنام محمدی» از دیگر برنامه‌های بسیج دانش آموزی است که در تحقق این طرح پیوند سه نهاد مهم خانواده، مدرسه و مسجد دنبال می‌شود.

وی افزود: طرح «شهید بهنام محمدی» در 14 مدرسه شهرستان بوشهر اجراء شده است.

فرمانده سپاه مالک اشتر بوشهر، حمایت از نخبگان علمی در مدارس، توزیع نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت و شرکت در مراسم‌های گوناگون را از دیگر برنامه‌های بسیج  دانش آموزی بوشهر دانست.

سرهنگ شهابی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز افزود: شهید حسین فهمیده سرمشق و الگوی خوبی برای دانش‌آموزان است که باید همواره به عنوان الگوی این قشر واقع شود.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 25059
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم