آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۱۹:۲۸:۴۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
امام جمعه بوشهر: پیوست پدافند غیرعامل یکی از شاخص‌های مدیریت منابع انسانی است+ تصاویر

امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم پدافند غیرعامل در مقابله با انواع بحران‌ها و بلایای طبیعی گفت: پیوست پدافند غیرعامل برای تمام ساخت و سازها ضروری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در همایش هفته پدافند غیرعامل با اشاره به جایگاه مهم پدافند غیرعامل در اجتماع و ضرورت آشنایی همه مردم از این  حوزه اظهار داشت: در حوزه آکادمیک دانش مدیریت استراتژیک بحثی به‌ نام مدیریت استراتژیک تقلیل تخریب مطرح است که از موضوعات مهم حوزه پدافند غیرعامل است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه پدافند غیرعامل مدیریت استراتژیک پدافند غیرعامل فراجنگ سخت است گفت: یکی از شاخص‌های مدیریت منابع انسانی پیوست پدافند غیرعامل است، پیوست پدافند غیرعامل برای تمام ساخت و سازها ضروری است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی دانش بنیان در حوزه پدافند غیرعامل تاکید کرد: در حوزه پدافند غیرعامل نگاهی نو و استراتژیک و یک برنامه ریزی دانش بنیان و دقیق باید داشته باشیم.

 استاندار بوشهر نیز جایگاه پدافند غیرعامل را در کاهش خسارات و هزینه‌ها در زمان بحران‌ها مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت:پدافند غیرعامل باید به یک گفتمان، باور، اعتقاد و هم افزایی برای حیات بخشیدن به جامعه و حفاظت از سرمایه‌های مادی و انسانی تبدیل شود.

عبدالکریم گراوند با تاکید بر بهره جستن از همه روش‌های عالمانه در پدافند غیرعامل تصریح کرد: در حوزه دفاع از کشور و نیروی انسانی همه باید با بهره‌گیری از روش‌های عالمانه و ظرفیت نخبگان عمل کنیم.

وی خدمات و فعالیت‌های سازمان پدافند غیرعامل و مدیران اجرایی استان در کارگروه های ذیل پدافند غیرعامل را ستود و تصریح کرد:  آمادگی‌ها در حوزه پدافند غیرعامل بیش از گذشته باید افزایش یابد و این فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

طرح جامع پدافند غیر عامل استان بوشهر در حال تدوین است

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر نیز یکی از اصلی‌ترین تهدید‌های استان بوشهر را کمبود منابع آب پایدار دانست و افزود: این استان، بیشتر منابع آب خود را از استان‌های همجوار تامین می‌کند و ایجاد پایداری در منابع آب، نوعی پدافند غیر عامل محسوب می‌شود.

حمزه اعتماد با اشاره به اقداماتی که در استان بوشهر انجام گرفته است، افزود: طرح جامع پدافند غیر عامل استان بوشهر در حال تدوین است و با تکمیل شدن آن می‌توان برای منابع استان برنامه ریزی کرد.

 

انتهای پیام/

کد خبر 25066
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم