آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۲۰:۴۷:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
زنگ استکبارستیزی ‌در مدارس استان بوشهر نواخته شد‌

همزمان با ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی زنگ استکبار‌ستیزی به صورت نمادین در دبیرستان فاطمه زهرا (س) بوشهر به صدا درآمد و دانش آموزان فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، زنگ استکبار‌ستیزی صبح امروز همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در دبیرستان فاطمه زهرا(س) بوشهر با حضور مهدی چمران، مسئولان اداره کل آموزش و پرورش و معاون سپاه استان بوشهر نواخته شد.

در این مراسم  مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با گرامیداشت  روز 13 آبان این روز را یادآور حواث گوناگون در انقلاب اسلامی دانست و  اظهار داشت: در 13 آبان رویدادهای مهمی از جمله تسخیر لانه جاسوسی، قتل و عام دانش‌آموزان به دست رژیم ستم شاهی و دیگر رویدادها تحقق یافته‌ که زنده نگه داشتن این روز بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه حماسه‌های زیادی در دوران انقلاب اسلامی خلق شده است گفت: هر کدام از این حوادث سند افتخار و عزت ایران اسلامی است و  به عنوان راهنمای نسل حاضر و آینده هستند که ما را به سوی آینده متعالی رهنمون می‌کنند و 13 آبان یکی از آنها است.

عضو شورای مرکزی جبهه مرکزی نیروهای انقلاب اسلامی شکستن ابهت قدرت‌های پوشالی جهان در راس آن آمریکا را  مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: 13 آبان الگوی سرمشق و الگوی انسان‌های حقیقت جو  است و امروز  آمریکا بیش از هر دوره دیگر در جهان تحقیر شده است.

در این برنامه پس از نواخته شدن زنگ استکبارستیزی، دانش آموزان فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 25080
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم