آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۲۲:۳۷:۵۲
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۲۳:۲۳:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
کتاب

ایسنا/بوشهر سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: کتاب کهن‌ترین میراث فرهنگی بشر است که نقش بسیار پررنگی در دانایی‌افزایی و سرنوشت انسان ایفا می‌کند.

احمد بارگاهی روز دوشنبه در نشست هماهنگی هفته کتاب و کتابخوانی گفت: یکی از وظایف اساسی سازمان فرهنگی بحث فرهنگ‌سازی است و مهم‌ترین و کارامدترین ابزار فرهنگ‌ساز هم کتاب می باشد.

وی ادامه داد: سازمان افزون بر برنامه‌های حمایتگرانه‌ای که در طول سال از حوزه کتاب و نویسندگان بومی دارد، هر ساله نیز همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ویژه‌برنامه‌هایی را برنامه‌ریزی کرده که با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در مدرسه تاریخی سعادت از ۲۵ تا ۳۰ آبان‌ماه جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری محار، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از اجرای ویژه‌برنامه‎هایی با حضور نویسندگان کشوری همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در بوشهر خبر داد.

بارگاهی ضمن تشریح این ویژه‌برنامه‌ها گفت: نشست تخصصی «کتابخوانی و رشد فرهنگی» با حضور آسیه نظام‌شهیدی (نویسنده مطرح کشوری و برنده جوایز هوشنگ گلشیری و هفت اقلیم)، نشست تخصصی «کتاب و گفت‌وگوی ملت‌ها» با حضور ارسلان فصیحی (مترجم ملت عشق)، کاروان شادی کتاب و کودک، ایستگاه نقاشی کتاب، ایستگاه تبادل کتاب، ایستگاه اهدای کتاب و ... از جمله برنامه‌هایی است که در بوشهر اجرا خواهد شد.

هفته کتاب و کتابخوانی امسال با شعار «حال خوش خواندن» در سراسر کشور همراه با ویژه‌برنامه‌هایی با محوریت کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد خبر 25094
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا