آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ ۱۵:۴۶:۱۳
امروز : شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/01/25 - ۱۵:۵۶:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
واعظی در عسلویه: رفع آلایندگی در عسلویه در اولویت اصلی برنامه دولت قرار دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به تشکیل کمیته ویژه کاهش آلایندگی در مناطق پیرامونی پارس جنوبی گفت: در این راستا رفع آلودگی و آلایندگی در عسلویه در اولویت اصلی برنامه دولت قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه، محمود واعظی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه در سفر  استانی رئیس جمهور به استان بوشهر طرح‌های قابل توجهی مصوب شد اظهار داشت: در سفر استانی رئیس جمهور در سال قبل به استان بوشهر اعتبارات قابل توجهی برای اجرای طرح‌ها مصوب شد که تاکنون 513 میلیارد تومان آن به استان بوشهر ابلاغ شده است.

وی، با بیان اینکه همه اعتبارات مصوب  سفر استانی رئیس جمهور تخصیص می‌یابد خاطر نشان کرد: رفع آلایندگی و آلودگی از  مناطق پیرامونی پارس جنوبی در اولویت اصلی دولت قرار گرفت و در این راستا کمیته ویژه رفع آلودگی به صورت ملی و استانی تشکیل شده است.

 رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات کمیته ویژه رفع آلودگی در عسلویه بیان کرد: برای اجرایی شدن مصوبات این کمیته وزیر نفت و مسئولان منطقه ویژه پارس جنوبی اعتبارات لازم مصوب کرده‌اند.

واعظی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی در شهرها و روستاهای مناطق پیرامونی پارس جنوبی خاطر نشان کرد: بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مستقر در منطقه پارس جنوبی طرح‌هایی در عرصه رفاهی مردم  شامل ساخت پارک، طرح‌های ورزشی، بهداشتی، درمانی و دیگر عرصه‌ها اجرایی شده است.

وی، اشتغال بومی‌های منطقه در تاسیسات پارس جنوبی را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: در این راستا بکارگیری نیروهای بومی از فرصت‌های شغلی در عسلویه در مقایسه با سال‌های گذشته روند اجرایی مطلوبی داشته که امیدواریم امسال نیز این روند تداوم داشته باشد.

 رئیس دفتر رئیس جمهور با قدردانی از روند توسعه همه جانبه در استان بوشهر بر اساس سند تدوینی تصریح کرد: مصوبه‌های سفر رئیس جمهور با هدفگذاری مدیریت استان بر اساس تدوین سند توسعه در بخش‌های مختلف به‌ویژه در عرصه انرژی، اشتغال، صنعت و کشاورزی به‌خوبی در حال پیشرفت است.

انتهای  پیام/ ع

کد خبر 25143
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم