آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۱۹:۵۶:۰۵
امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/26 - ۰۱:۰۱:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌گذاران در استان بوشهر فراهم شود

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع خدمات رسانی به سرمایه‌گذاران گفت: بسیاری از سرمایه گذاران در آن طرف مرزها اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند این درحالی است که می‌توان با فراهم کردن زمینه مناسب سرمایه‌گذاران را جذب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز  در همایش تبیین پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر با تاکید بر  توسعه فضای کسب و کار به عنوان یک اولویت در عرصه اشتغال اظهار داشت:پنجره واحد سرمایه‌گذاری گامی مهم با هدف روان‌سازی در محیط و فضای کسب و کار به‌شمار می‌رود.

وی با اشاره به  اهمیت راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در  روان‌سازی برای حضور سرمایه‌گذاران در استان گفت: این سامانه نقش مهمی در  فراهم کردن  محیطی برای حضور سرمایه‌گذاران  و رفع موانع کاری آنها دارد.

استاندار بوشهربا تاکید بر قابل فهم بودن آموزش‌ها خاطر نشان کرد:مسئولان ذیربط باید بر روند کار پنجره واحد نظارت قاطعانه داشته باشند و نباید اینگونه باشد که نرم‌افزاری تعریف ونظارتی برآن نشود.

گراوند با بیان اینکه نباید برخی‌ها با دست‌اندازی مانع کسب و کار شوند افزود: درحوزه سرمایه‌گذاری مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پای کار باشند و هر مدیری که درانجام وظایف خود کوتاهی کند گذشت نمی‌کنیم.

وی، با تاکید بر تسریع  خدمات رسانی به سرمایه‌گذاران گفت: بسیاری از سرمایه گذاران در آن طرف مرزها اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند این درحالی است که می‌توان با فراهم کردن زمینه مناسب  سرمایه‌گذاران را جذب کرد.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان بوشهر با اشاره به اهمیت سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری افزود: این  مهم در فضای کسب و کار روشی برای ساماندهی و سازماندهی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه سرمایه گذاری است.

رسول زارعی  با تاکید بر تسریع در رفع مشکلات سرمایه گذاران افزود:  با راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری گام‌های موثر و مورد نیاز فعالان در عرصه سرمایه‌گذاری همزمان برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه تا چندی پیش پنجره واحد سرمایه‌گذاری به صورت فیزیکی فعال بود گفت: در مدل جدید پنجره واحد سرمایه گذاری با محوریت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مجموعه فرایندها برخط یا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

انتهای پیام/ 190/ ع

کد خبر 25174
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم