آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۱:۲۵:۴۴
امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/26 - ۰۲:۲۶:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
150 واحد مسکونی ویژه خانواده‌های 2 معلولی استان بوشهر ساخته می‌شود

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از ساخت ۱۵۰ واحد مسکونی ویژه خانواده‌های ۲ معلولی استان بوشهر خبر داد و گفت: ساخت این واحدهای مسکونی همزمان با هفته بسیج در شهرها و روستاها با همکاری سپاه مختلف استان بوشهر آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علیرضا حاجیونی ظهر امروز در نشست هماهنگی اجرای ساخت واحد مسکونی خانواده‌های معلول استان بوشهر با بیان اینکه برای ساخت این واحدها تفاهم‌نامه‌های لازم منعقد شده است اظهار  داشت: بر این اساس همه خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر در شهرها روستاهای استان  بوشهراز  واحدهای مسکونی بهره‌مند می‌شوند.

وی، با بیان اینکه 150 واحد مسکونی ویژه خانواده دو معلولی و یا بیشتر در استان ساخته می‌شود خاطر نشان کرد:ان‌شاالله ساخت 150 واحد مسکونی ویژه خانواده 2 معلولی استان بوشهر همزمان با هفته بسیج در شهرها و روستاهای مختلف استان بوشهر آغاز می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با بیان اینکه این واحدها با همکاری سپاه و تسهیلات بانکی ساخته می‌شود گفت: 150 واحد مسکونی یاد شده با همکاری بهزیستی، سپاه، خیران و تسهیلات بانکی با نرخ سود 4 درصد ساخته می‌شود.

حاجیونی با اشاره به اینکه این واحدهای مسکونی در نیمه نخست سال آینده تکمیل و به متقاضیان واگذار می‌شود تصریح کرد: این واحدها با زیربنای 50 متر مربع ساخته می‌شود که تاکنون 50 نفر تشکیل پرونده داده‌اند و 28 نفر به بانک برای دریافت وام معرفی شده‌اند.

وی، با اشاره به پرداخت کمک بلاعوض برای ساخت این واحدها افزود: بر اساس هماهنگی انجام شده برای هر واحد مسکونی 10 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/190/ع

کد خبر 25178
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم