آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۱:۲۵:۴۴
امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/26 - ۰۲:۳۴:۰۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
70 میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به طرح‌های ورزشی استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تخصیص ۷۰ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به طرح‌های ورزشی استان بوشهر خبر داد و گفت: تخصیص این اعتبارات در ساخت و تکمیل پروژه‌های ورزشی نقش مهمی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد بهروزیان‌فرد ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه ورزشی استان بوشهر با بیان اینکه ورزشکاران استان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی جایگاه ویژه‌ای دارند اظهار داشت: در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا که در شهر دوحه قطر در حال یرگزاری است، فاطمه کرم‌زاده از استان بوشهر با درخشش موفق  به کسب سهمیه المپیکی شد.

وی با بیان اینکه در این ماده کرم‌زاده به عنوان نفر چهارم و به عنوان چهارمین بانوی المپیکی کشورمان راهی فینال شد بیان کرد: موفقیت و کسب سهمیه المپیک 2020 ژاپن توسط فاطمه کرم‌زاده ملی پوش بوشهری در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا مایه مباهات و افتخار مردم ورزش دوست استان بوشهر و خانواده بزرگ ورزش و جوانان استان شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر درخشش جوانان ورزشکار  بوشهری در جهان را نشانه روح حماسی و منش قهرمانی و پهلوانی تاریخی جوانان این سرزمین دانست و افزود: برای بانوی پرتلاش و شایسته ورزش استان فاطمه کرم‌زاده و دیگر ورزشکاران کشورمان در المپیک 2020 آرزوی موفقیت می‌شود.

بهروزیان‌فرد با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه تمام تصریح کرد: 70  میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به طرح‌های ورزشی استان بوشهر  تخصیص یافت که این اعتبارات در ساخت و تکمیل پروژه‌های ورزشی نقش مهمی دارد.

وی،  تکمیل سالن 3000 نفری و ساخت پیست قایقرانی را از جمله این طرح‌ها دانست و گفت: با تکمیل پیست قایقرانی بوشهر سال آینده این استان میزبان مسابقات بین‌المللی قایقرانی و اردوی تیم ملی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر  از تعیین تکلیف سرپرستی 8 هیئت ورزشی استان خبر داد و بیان کرد: روسای 8 هیئت ورزشی استان بوشهر با تشکیل مجمع انتخاباتی هیئت‌ها تعیین می‌شود.

انتهای پیام/190/  ع

کد خبر 25179
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم