آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۲:۰۴:۳۰
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۱۲:۱۰:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
میشو کریستوویچ

ایسنا/بوشهر سرمربی شاهین بوشهر گفت: به بازیکنانم گفتم که اینجا یک باشگاه حرفه ای هست و شما نیز بازیکنان حرفه ای هستید و هواداران و مردم از ما انتظار یک بازی خوب و یک نتیجه خوب را دارند.

به گزارش خبرگزاری محار، میشو کریستوویچ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم عنوان کرد: باید خیلی صادق باشیم، کار بزرگی کردیم که در یک بازی سخت خارج خانه از سایپا امتیاز گرفتیم، بازیکنان در بازی سایپا خیلی جنگیدند و خیلی تلاش کردند ولی باید پیشرفت کنیم و قطعا تلاش می کنیم در آینده بهتر و بهتر باشیم. 

وی تصریح کرد: باید بگویم که متاسفانه بعد از بازی مشکل داشتیم و بعد از اینکه از تهران برگشتیم با بازیکنان در خصوص قوانین و احترام به شخصیت تیمی گفتگو داشتیم و به بازیکنان گفتم که اینجا یک باشگاه حرفه ای هست و شما نیز بازیکنان حرفه ای هستید و هواداران و مردم از ما انتظار یک بازی خوب و یک نتیجه خوب را دارند.

کریستیچوویچ افزود: در این بازی میلاد صارمی را به دلیل آسیب دیدگی در یک دوئل در بازی گذشته از ناحیه پا در اختیار نداریم و همچنین دیروز مطلع شدیم آقای موسی زاده عمل جراحی داشته اند و حداقل زمان بازگشت ایشان به تمرینات ۱۵ روز خواهد بود و او را هم در اختیار نداریم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: الان زمان ناراحتی و گریه کردن نیست و باید با تمام توان و تلاش به بازی دربی استان برویم. متاسفانه تا پایان نیم فصل هر سه یا چهار روز یک بازی داریم و این یک مشکل بزرگ است و زمان کافی برای تغییر عادت و شیوه بازی بازیکنانم را ندارم ولی باید تمام تلاش خود را داشته باشیم که نتیجه مناسبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص پتانسیل تیم شاهین گفت: زمانی که وارد بوشهر شدم از آمارها و ارقام اطلاع داشتم و می دانستم اینها علیه ماست و شرایط مناسبی نیست و من الان دارم به بازیکنان نشان می دهم که به آنها اعتماد دارم و از آنها نیز خواهش دارم تمام توان و تلاش را در زمین اجرا کنند. نمی توانم یک کلام بد از آنها به زبان بیاورم همچنین در مورد مربیان قبلی آقایان ویسی و کریمیان صحبتی ندارم و وظیفه ام این است که از داشته هایم بهترین استفاده را ببرم. من بهترین بازیکنان را در اختیار دارم و همانطور که میدانید میتوانیم دو بازیکن را جذب کنیم البته باید در نظر داشته باشیم که باکیفیت ها الان بدون تیم نیستند و صاحب تیم های خودشان هستند. من نمیخواهم صرفا بازیکن بگیرم که این کار را انجام داده باشم بلکه می خواهم بازیکنی به خدمت بگیرم که کیفیت تیم ما را بالا ببرد، بنابراین با این داشته ها باید بهترین نمایش را اجرا کنیم؛ البته اگر بازیکن خوبی پیدا کنیم مسلما جذب خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری محار، فراز کمالوند، سرمربی پارس جنوبی جم -به دلیل اینکه پرواز او ساعت ۴ عصر است- به نشست خبری پیش از بازی نرسید.

انتهای پیام 

کد خبر 25530
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا