آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۳:۰۰:۱۰
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۱۳:۰۶:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
شهرآورد بوشهری‌ها در رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال امروز برگزار می‌شود

دو تیم پارس جنوبی‌جم و شاهین شهرداری بوشهر که در رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران حضور دارند ساعت ۱۵ امروز نخستین شهرآور بوشهری‌ها در لیگ‌برتر فوتبال در ورزشگاه شهید مهدوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، تیم‌های پارس جنوبی‌جم و شاهین شهرداری‌ بوشهر هر چند در جدول لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تاکنون امتیاز قابل توجه و مورد رضایت هواداران کسب نکرده‌اند ولی رقابت این دو تیم در نخستین شهرآورد لیگ برتر فوتبال ایران از حساسیت خاصی برخوردار است.

در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور ظهر امروز تیم پارس جنوبی‌جم در نخستین شهرآورد این رقابت‌ها میهمان تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید نادر مهدوی است.

تیم پارس جنوبی‌‌جم در 10 بازی گذشته با یک پیروزی 5 مساوی و 4 شکست با 8 امتیاز در رده چهاردهم جدول رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال قرار دارد.

تیم شاهین‌شهرداری بوشهر نیز که به تازگی سرمربی جدید کرواتی این تیم را هدایت می‌کند در 11 بازی گذشته 8 شکست و 3 مساوی در کارنامه خود دارد  و اکنون با 3 امتیاز در قعر جدول  این رقابت‌ها مستقر است.

دو تیم شاهین شهرداری بوشهر  و پارس جنوبی‌جم  از ساعت  15  امروز در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر با قضاوت حمید حاج‌ملک، عسکر محمدی و حمید نادری در حالی به مصاف هم می‌روند که برای فرار شاهینی‌ها از قعر جدول نیاز به سه امتیاز  این بازی‌  است چراکه شاهینی‌ها در هفته‌های آینده بازی‌های دشواری با تراکتور، نفت آبادان و استقلال تهران در پیش دارند.

تیم پارس جنوبی‌جم که این روزها از مشکلات مالی گلایه و اعتراض دارد تلاش می‌کند تا  پیروز شهرآورد بوشهر و سه امتیاز کسب کند.

با توجه به این مهم امروز در بوشهر شاهد رقابتی حساس و زیبایی بین دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی‌جم در هوایی مناسب و آفتابی  هستیم که با هواداران خون گرم  نخستین شهرآورد استان بوشهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 25552
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم