آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۲:۰۴:۳۰
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۱۲:۰۸:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
فراز کمالوند

ایسنا/بوشهر سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید در جایی که کل بودجه شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم به اندازه یک بازیکن ستاره تیم های بالای جدول است واقعا فشار غیرقابل تحمل است.

فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی دربی با شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: آرزویم این است که هر دو تیم پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر در لیگ امسال بمانند، چون نماینده استان بوشهر هستند. کار بسیار سختی است چون هر دو تیم دستشان خالی است و شرایط مشابهی دارند، با چوب‌دستی به جنگ مسلسل می‌رویم، در جایی که کل بودجه شاهین و پارس به اندازه یک بازیکن ستاره تیم های بالای جدول است واقعا فشار غیرقابل تحمل است.

وی افزود: محض اطلاع بگویم که تا الان ۷ سال در لیگ برتر مربیگری کردم و هیچگاه تیمم پایین تر از هفتم یا هشتم نبوده و همیشه جز تیم های بالای جدول بوده ایم. ولی والقعا لیگ امسال جنگ نابرابری بود، امسال در لیگ برتر بازیکن ۱۳ میلیارد تومانی داریم در حالی که کل بودجه ما ۱۰ تومان است، آن هم چطور؟ دیروز صبح سرپرست تیم توانست از جیب خود بلیط ما را تهیه کند تا بتوانیم به بوشهر بیاییم. شاهین هم همین مشکلات را دارد.

سرمربی پارس جنوبی جم اظهار کرد: امیدوارم که مسئولین به فکر باشند، شهر بوشهر و شهر جم بسیار مردم خوب، فوتبال دوست، خونگرم، و علاقمند به ورزش فوتبال دارند. حقشان این نیست. و سوال من این است که چطور برای هزینه تیم های وزارت ورزش، استقلال و پرسپولیس هر چقدر که دوست داشته باشند؛ ۱۵۰ میلیارد، ۱۶۰ میلیارد، هزینه می کنند. بازیکن می آورند ۵۰۰ هزار دلار و ۹۰ دقیقه بازی نکرده است، می دانید چقدر می‌شود؟ ۷ میلیارد تومان. انصاف کجاست؟ و بعد در تیم ما، "بابک حاتمی"، دفاع راستمان ۱۴۰ میلیون تومان، "مهدی ترکمان"، دفاع چپ، ۲۵۰ میلیون تومان، "فریبرز گرامی"، ۳۰۰ میلیلون تومان، "محمود شفیعی"، ۳۰۰ تومان... دو سه بازیکن مثل فرناندو را گرفته‌ایم که نمی دانم چطور می خواهیم به آنها پرداخت کنیم، انصاف نیست.

کمالوند ادامه داد: حرف من این است، همه استان دست به دست هم بدهند، چون حق مردم استان بوشهر است که دو تیم لیگ برتری داشته باشند. عاجزانه از استاندار محترم، مدیرکل ورزش، نمایندگان محترم و سایر مسئولین می خواهم که در این موضوع ورود کنند. مصوبه است، قانون است، پس چرا همه جا رعایت نمی شود؟ چرا یک بام و دو هوا است؟ چه قانونی است که وزارت ورزش رعایت نمی کند، وزارت صنایع رعایت نمی کند؟ وزارت صنایع ۱۵ تیم دارد، فولاد مبارکه، مس کرمان، ذوب آهن اصفهان، پیکان، سایپا. چطور آنها می توانند هزینه کنند، چرا برای آنها می توانند هزینه کنند؟

این خبر به روزرسانی می شود...

کد خبر 25560
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برچسب ها