آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۳:۰۰:۱۰
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۱۳:۲۸:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کریستوویچ: ۱۰ نفره بودیم اما می‌توانستیم برنده بازی باشیم

ایسنا/بوشهر سرمربی شاهین بوشهر گفت: از بازیکنانم خیلی ممنونم، آنها تلاش کردند و به خوبی می دانند که ما باید بازی را ببریم تا بتوانیم نتایج رو به رشد و بیشتری را جلب کنیم. می توانم بگویم با یک تیم سخت و حرفه ای بازی کردیم.

میشو کریستوویچ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری بعداز دیدار تیمش با پارس جنوبی جم عنوان کرد: در نیمه اول شانس های زیادی را خلق کردیم، می توانم بگویم از اینکه در نیمه اول شانس با ما یار نبود ناراحت هستیم. می توانم بگویم با یک تیم سخت و حرفه ای بازی کردیم. پارس جنوبی جم تیم باتجربه ای است و بازیکنان خوبی دارد.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم ما شروع خوبی داشتیم، لحظه ای که بازیکن ما -آقای احمدی- اخراج شدند در شرایط خیلی سختی قرار گرفتیم. ولی با وجود اینه ما ۱۰ نفره بودیم دو شانس خیلی خوب داشتیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم.

به گزارش خبرگزاری محار، سرمربی شاهین بوشهر خاطرنشان کرد: من از بازیکنانم خیلی ممنونم، آنها تلاش کردند و به خوبی می دانند که ما باید بازی را ببریم تا بتوانیم نتایج رو به رشد و بیشتری را جلب کنیم.

کریستوویچ اظهار کرد: زمانی که من وارد شاهین شدم می توانم بگویم رفتار بازیکنان چه در داخل تمرین و چه در اتوبوس و رفت و آمدها به صورت حرفه ای نبود و با آرامش کار خود را انجام می دانند، با ورود من رفتار و شیوه تیم تغییر کرد و می توانم بگویم امروز شاید خداوند نخواست که بازی را ببریم و ان شالله در بازی های آینده بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و بازی ها را ببریم.

این خبر به روزرسانی می شود...

کد خبر 25561
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا