آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۴۵:۳۴
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۱۴:۴۶:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
بوشهر| اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در اولویت کاری قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه است

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی امسال شتاب می‌گیرد گفت: در این راستا اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و ساخت خانه‌ ویژه محرومان در اولویت برنامه‌های این نهاد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به نقش مهم سپاه در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار همه ماموریت‌هایی که به آن واگذار شده، مهم‌‌ترین ماموریت آن امنیت پایدار و دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

وی، محرومیت‌زدایی را از دیگر برنامه‌های سپاه دانست و گفت: سپاه در کنار ماموریت‌های اصلی و اساسی آن ، محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم‌یاری و مردم دوستی را در دستور کار دارد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه طرح‌های محرومیت‌زدایی در سراسر کشور در استان‌های مرزی، دور افتاده، صعب‌العبور و حساس اجراء می‌شود افزود: طرح‌های مهم و خوبی توسط سپاه پاسداران برای مردم محروم و مستضعف انجام شده و  رهبر معظم انقلاب در جلسه با فرماندهان سپاه، از اقدامات سپاه تقدیر و سپاسگذاری کردند.

سردار حزنی، با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از فعالان عرصه‌های خدمات رسانی به محرومان و محرومیت‌زدایی استان بوشهرخاطر نشان کرد: در این همایش از همه کسانیکه در امر خدمات رسانی به محرومان و اجرای طرح‌ها در نقاط محروم و سبب منفعت رسانی به مردم در حوزه‌های گوناگون از جمله سیل، زلزله و جاهای محروم و ساخت مسکن مددجویی شدند قدردانی شد.

وی، با تاکید بر انتقال الگوی خدمات رسانی به محرومان استان بوشهر به دیگر استان‌ها تصریح کرد: اولویت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در سال 1398 اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و خانه سازی ویژه مددجویان و محرومان است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با تاکید بر رفع دغدغه اشتغال جوانان گفت: امیدوارم در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی جوانان، به جایی برسیم که دغدغه مردم محروم و مستضعف برطرف شود.

سردار حزنی، مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم دوستی را در سرلوحه کار سپاه دانست و تاکید کرد: از تلاش سپاه امام صادق(ع)، بسیج سازندگی استان بوشهر، قرارگاه پیشرفت و آبادانی، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه‌ها که خدمات مهمی به جامعه هدف به ویژه مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم دوستی در برنامه‌های قرار دادند قدردانی می‌شود.

وی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی را نهاد مردمی دانست و بیان کرد: این خصوصیت سبب شده تا طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه با کمک مسئولان تسری یابد و رضایت اقشار اجتماعی را به همراه داشته باشد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه از اعزام قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع) به دهستان‌های محروم خبر داد و افزود: در این راستا قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع)  در دهستان‌های محروم طرح‌های مهم عمرانی و مسکن مددجویان اجرا می‌کند.

سردار حزنی افزود: در این زمینه دانشگاه افسری امام حسین(ع) طرح‌‌های‌محرومیت زدایی در دهستان‌های محروم  استان‌ها اجرا می‌کند.

انتهای پیام/190/ ع

کد خبر 25576
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم