آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۲۱:۰۲:۱۹
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۰۱:۵۳:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
پرویز رمضانی

ایسنا/بوشهر دبیر منطقه ۱۰ بیمه سلامت کشور عنوان کرد: ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است.

دکتر پرویز رمضانی به عنوان در سومین نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه ۱۰ کشور گفت: به منظور ارتقاء کیفیت خدمات بیمه سلامت به بیمه شدگان همواره نیازمند تبادل تجربیات و اقدامات انجام شده در سایر استانها هستیم و در حال حاضر ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است .

به گزارش خبرگزاری محار، مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد بیمه سلامت و اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی، تبادل الکترونیکی اسناد بستری و اجرای دستورالعمل پوشش اجباری بیمه پایه بر اساس آزمون وسع در استان بوشهر، به چالش های اجرای این برنامه ها در استانهای منطقه اشاره و بر ضرورت رفع مشکلات و تأمین زیرساخت‌های لازم تأکید کرد .

همچنین دکتر عباسی، مدیرکل سامانه ها و روشهای الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر اینکه تلاش خواهیم کرد تا سازمان الکترونیک را در بدنه سازمان جاری کنیم و صرفاً یک شعار نباشد به تشریح اهداف سازمان و وضعیت اجرای پروژه های الکترونیکی و سامانه های مورد استفاده سازمان و چگونگی تحقق این اهداف و نحوه اجرای سامانه های الکترونیکی در کشور پرداخت.

در ادامه مدیران بیمه سلامت استانهای منطقه ۱۰ کشور به اتفاق دکتر عباسی مدیرکل سامانه ها و روش های الکترونیکی سازمان، از مراکز مجری طرح نسخه نویسی الکترونیکی در شهرستان گناوه بازدید و مشکلات و چالش های این طرح را در قالب یک نشست با پزشکان مجری این طرح بررسی کردند.

در نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه ۱۰ کشور در سال جاری که با حضور دکتر عباسی مدیرکل سامانه ها و روشهای الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر رمضانی مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر، دکتر علیزاده مدیر کل بیمه سلامت استان هرمزگان، دکتر لطفی مدیرکل بیمه سلامت استان فارس و دکتر کاظمی مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از کارشناسان به میزبانی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر برگزار شد، موضوعاتی همچون نسخه نویسی الکترونیکی، تبادل الکترونیکی اسناد بستری و اجرای دستورالعمل پوشش اجباری بیمه پایه بر اساس آزمون وسع بررسی شد.

انتهای پیام

کد خبر 25585
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا