آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ۰۸:۵۶:۲۸
امروز : دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/01/27 - ۱۷:۰۳:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
سروستانی

ایسنا/بوشهر مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: دشمن با طراحی فتنه بنزین درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بود و تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت توطئه شوم دشمنان را نقش بر آب کرد.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی در نشست هم اندیشی مسئولین و مبلغین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان بوشهر عنوان کرد: دشمنان اسلام و نظام اسلامی پس از طراحی توطئه های مختلف در عرصه های گوناگون از قبیل راه اندازی دفاع مقدس، جنگ‌های نیابتی و اعمال تحریم‌های ظالمانه نتوانستند به هدف شوم خود که همان آسیب زدن به نظام اسلامی بود، برسند.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری و بصیرت بخشی اقشار مختلف جامعه و به ویژه مبلغین ادامه داد: استکبار جهانی پس از ناتوانی در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق فرهنگی در عرصه جنگ نرم سعی در آسیب زدن به بنیان‌های نظام اسلامی دارد که تلاش بیش از پیش مبلغین در این زمینه و برملا کردن توطئه های دشمنان، نقش مهمی در افزایش بصیرت جامعه دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: در همین حوادث اخیر دشمنان با سوءاستفاده از وضعیت اقتصادی و مسئله افزایش قیمت بنزین سعی داشتند مردم را رودرروی نظام اسلامی قرار دهند که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری این توطئه شوم آنان هم نقش بر آب شد.

حجت الاسلام سروستانی با تاکید بر لزوم تعامل مسئولان و مبلغان قرارگاه پیشرفت و آبادانی با ادارات تبلیغات اسلامی در سطح استان خواستار تعامل مضاعف بین مبلغین با مسئولان ادارات و همچنین برگزاری نشست های فصلی منظم شد.

انتهای پیام

کد خبر 25646
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا