آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۴:۳۶:۰۶
امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/04/03 - ۱۴:۳۹:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
2.1 میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از تشکیل پرونده تخلف صنفی به ارزش ۲.۱ میلیارد ریال در استان بوشهرخبر داد و گفت: این پرونده‌ها برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی صبح امروز در نشست بررسی روند فعالیت‌های نظارتی بر قیمت کالا و خدمات از  استمرار گشت‌های نظارتی بر قیمت کالا و خدمات در بازارهای استان بوشهر خبر داد و  اظهار داشت:طرح تشدید گشت‌های نظارت بر بازار با همکاری سایر دستگاههای اجرایی به‌صورت مستمر در حال اجراست .

وی از ثبت بیش از 4 هزار بازرسی از اصناف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از آغاز تغییر قیمت بنزین تاکنون 4 هزار و 62 مورد بازرسی از صنوف استان بوشهر در راستای تشدید نظارت نظارت بر قیمت کالا و خدمات انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌بوشهراز تشکیل 364 پرونده تخلف صنفی به ارزش 2.1 میلیارد ریال در استان بوشهرخبر داد و گفت: این پرونده‌ها برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شد.

حسینی با اشاره به افزایش تیم‌های بازرسی بر قیمت کالا و خدمات به‌صورت مستمراز سوی این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان بیان کرد: طی بازه زمانی مذکور تعداد 676 مورد گزارش مردمی ازطریق ستادخبری رسیدگی به شکایات این سازمان واصل شده که از این تعداد  525 مورد تلفنی، 90 مورد کتبی ، 31مورد حضوری، 22مورد سایت 124 و تعداد 8مورد از طریق شماره 135 تعزیرات بوده  است.

وی از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازارها خبر داد و خاطرنشان کرد: با هرگونه افزایش قیمت برخورد شدید صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌بوشهر اعلام کرد: سامانه 124 به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی است و ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی مستقر درمعاونت بازرسی و نظارت این سازمان به‌صورت مستمر در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25657
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم