آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۱۵:۳۵
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۱۴:۲۷:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در زمینه محرومیت داور بوشهری تجدید نظر کند

عضو شورای شهر بوشهر خواستار حمایت مسئولان ورزش استان از محمد حسین زاهدی‌فر داور بوشهری لیگ برتر فوتبال ایران شد و گفت: لازم است کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در زمینه محرومیت داور بوشهری تجدید نظر کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالخالق بزرگزاده  صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه محمد حسین زاهدی‌فر از داوران جوان و خوش آتیه استان است اظهار داشت:از این داور شاهد قضاوت‌های خوب در لیگ برتر فوتبال هستیم که در بازی سپاهان با استقلال تهران به سبب یک خطای داوری منجر به محرومیت 5 جلسه‌ای از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال شد.

وی با بیان اینکه اشتباهات داوری در فوتبال امروز جزئی از ورزش است افزود:در همین مسابقات امسال لیگ برتر شاهد هستیم که در 3 بازی اشتباهات داوری سبب شکست یا تساوی شاهین شهرداری بوشهر شد و در بازی پارس جم با استقلال تهران گل و پنالتی درست پارس جم توسط داور گرفته نشد و هیچگونه برخوردی با داوران این بازیها ندیدیم و حق نمایندگان استان بوشهر به راحتی ضایع شد .

برزگرزاده با تاکید بر حمایت از داور بوشهری در رقابت‌های لیگ‌برترتاکید کرد: از اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان بوشهر درخواست می‌شود به جد پیگیر حمایت از این داور خوش آتیه هم استانی باشند و مانع ضایع شدن حق ورزش استان شوند.

عضو شورای شهر بوشهر با تاکید بر این نکته که فدراسیون فوتبال باید برای همه داوران یک سیاست اعمال کند افزود:اشتباهات داوری برای همه داوران پیش می‌آید اما این جای سوال است آیا با سایر داوران که خطا داشته‌اند که با داور بوشهری صورت گرفته اینگونه برخورد شده است؟.

وی تاکید کرد: از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخواست می‌شود همه داوران را با یک چشم نگاه کنند و در مورد تصمیم خود در زمینه  محرومیت داور بوشهری تجدید نظر کند.

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25662
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم