آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۱۵:۳۵
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۱۴:۲۲:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
بوشهر| رعایت اصل بی‌طرفی باید سرلوحه کار همه دست‌اندرکاران انتخابات باشد

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: رعایت اصل بی‌طرفی باید سرلوحه کار همه دست‌اندرکاران امر انتخابات از جمله ناظران و مجریان در استان بوشهر باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مجید خورشیدی ظهر امروز در آیین افتتاح ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه  فعالیت انتخابات از مدت‌ها قبل در استان بوشهر آغاز شده‌است  اظهار داشت: امروز ستاد انتخابات استان بوشهر افتتاح شد تا فرایند اجرای این عرصه مهم سیاسی  اجتماعی به نحو مطلوب‌تر پیگیری و دنبال شود.

وی، از افزایش تعداد داوطلبان نمایندگی در چهارمین روز از ثبت نام نسبت به دور قبل خبر داد و بیان کرد: امروز همزمان با چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان شور و شوقی‌ بهتر از گذشته در مراکز حوزه‌های انتخابیه استان وجود دارد به نحوی که تعداد بیشتری از داوطلبان در این مدت نسبت به دوره‌های گذشته شرکت کردند.

 رئیس ستاد انتخابات استان بوشهربا تاکید بر رعایت قانون در همه مراحل انتخابات افزود: حضور پرشور داوطلبان در مراکز حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر در عرصه انتخابات بیانگر مشارکت فعال‌تر جامعه در فرایند است.

خورشیدی، تلاش اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت را برای هرچه بهتر برگزار کردن انتخابات دانست و تاکید کرد: رعایت مُر قانون از طرف مجریان و برگزارکنندگان انتخابات و داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای برگزاری انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی الزامی است.

وی با بیان اینکه داوطلبان ورود به عرصه انتخابات با رعایت قانون باید مراحل انتخابات را پشت سر بگذارند گفت: داوطلبان عرصه نمایندگی انتخابات مجلس در زمان و مهلت قانونی تعیین شده برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی خود اقدام کنند.

 رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: همه دست‌اندرکاران برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و پرشورکه زیبنده مردم و نظام جمهوری اسلامی است، تلاش می‌کنند.

خورشیدی، بی‌طرفی، امین دانستن و امانت‌داری در عرصه انتخابات را امری مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: این مهم باید به نظر مردم اثبات شود و ما مسئولان باید با عملکردمان و نه در بیان سلامت انتخابات را ثابت کنیم.

وی،  با اشاره به اینکه رعایت اصل بی‌طرفی باید سرلوحه کار همه دست‌اندرکاران انتخابات در استان بوشهر باشدافزود: رعایت اصل بی‌طرفی باید سرلوحه کار همه دست‌اندرکاران امر انتخابات از جمله ناظران و مجریان باشد.

انتهای پیام/190/ز

کد خبر 25671
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم