آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۲۱:۰۲:۱۹
امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/08 - ۰۱:۵۲:۴۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
لیگ برتر فوتبال|تساوی پارس جنوبی‌جم و ماشین‌سازی تبریز

در نخستین مسابقه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم‌های پارس جنوبی‌جم و ماشین‌سازی به تساوی دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، در هفته سیزدهم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز  تیم پارس جنوبی‌جم میزبان تیم ماشین‌سازی‌ تبریز در ورزشگاه تختی جم بود.

تیم پارس جنوبی‌جم که در 11 بازی گذشته یک برد، 5 مساوی و 5 شکست در کارنامه خود دارد برای دومین پیروزی خود در این رقابت‌‌ها برنامه‌ریزی کرده بود.

تیم پارس جنوبی از همان دقایق اولیه بازی حملات تند و تیزی بر روی دروازه حریف آغاز کرد تا اینکه در دقیقه 3 بازی با ارسال توپی بر روی دروازه حریف علی عبدالله‌زاده با شوت محکم خود توانست دروازه ماشین‌سازی تبریز را باز کند و تیم پارس جنوبی را به جلو بیاندازد.

این نیمه که حملات متعددی بر روی دروازه‌ها تدارک دیده شد ولی ثمری نداشت و به نتیجه یک بر صفر پایان یافت.

در نیمه دوم تیم پارس جنوبی جم برای محافظت از گل زده و تیم ماشین سازی تبریز برای جبران گل خورده برنامه‌ریزی کرده بودند و این  تبریزی‌ها بودند که موفق به زدن گل تساوی شدند.

در دقیقه 71 با ارسال بلند بر روی دروازه تیم پارس جنوبی شاهین توکلی، مدافع پیشتاخته ماشین‌سازی با ضربه گل تساوی را به ثمر رساند  و این بازی با همین نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا پارس جنوبی با یک امتیاز دیگر  10 امتیازی شود.

در این بازی بابک مرادی و  اتابک زارعی از ماشین‌سازی تبریز و علی عبدالله‌زاده و  متین کریم‌زاده از پارس جنوبی از داور کارت زرد دریافت کردند و اتابک زارعی از ماشین‌سازی تبریز از بازی اخراج شد.

انتهای پیام/190

کد خبر 25674
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم