آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۶:۵۲:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان بوشهر آغاز شد

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با اشاره به برگزاری فرایند انتخابات در ۴ حوزه انتخابیه گفت: فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان بوشهر آغاز شده است.

خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه فرایند اجرای انتخابات از 10 آذر با فرمان وزیر کشور به فرمانداری‌های حوزه انتخابیه سراسر کشور آغاز شد اظهار داشت: در این راستا فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان بوشهر آغاز شده است.

وی، با اشاره به آغاز ثبت  نام از داوطلبان نمایندگی مجلس در سراسر کشور از 10 آذر خاطر نشان کرد: در استان بوشهر نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس در 4 فرمانداری مرکز انتخابیه و وزارت کشور آغاز شده است.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پس از تشکیل این هیئت‌های اجرایی، شعب ثبت نام و اخذرای انتخابات مشخص می‌شود و با اعلام نهایی داوطلبان نمایندگی مجلس به صورت رسمی تبلیغات کاندیداها آغاز می‌شود.

دهقانی افزود: از 23  بهمن تا ساعت 8 صبح اول اسفند برای تبلیغات کاندیداها تعیین شده و پس از 24 ساعت انتخابات 2 اسفند برگزار می‌شود.

وی با اشاره به فرایند ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس در استان بوشهر بیان کرد: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا 16 آذرماه در 4 فرمانداری حوزه انتخابیه و وزارت کشور انجام می‌شود.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با بیان اینکه مدت زمان ثبت نام در هر روز از ساعت 8 صبح  تا 18 عصر و به مدت 10 ساعت است افزود: تا پایان روز چهارم در مجموع تاکنون 64 داوطلب برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام/190/ ت

کد خبر 25693
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم