آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۷:۲۲:۲۴
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۷:۲۷:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
امام جمعه بوشهر: استقامت و صلابت راه پیروزی در مقابل تهاجمات دشمنان است

امام جمعه بوشهر استقامت در برابر مشکلات، تهاجمات و توطئه‌های دشمنان را از ارکان مهم پیروزی رزمندگان و شکست دشمنان دانست و گفت: راه پیروزی مقابل دشمنان اعتماد به خداوند و استقامت در برابر ترفندهای دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در مراسم یادواره سرداران و شهیدان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و شهدای گمنام با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام با اشاره به جایگاه شهدا  اظهار داشت: بی‌تردید کسانی که در راه خدا به شهادت می‌رسند از جایگاه والایی نزد حضرت باریتعالی برخوردار هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خداوند در آیات قرآن کریم بر این موضوع تاکید کرده است که شهیدان از رتبه بالایی برخوردار هستند گفت: شهیدان در آخرت و خانواده شهدا نیز در دنیا و آخرت از جایگاه و رتبه بالایی برخوردار هستند و  از روزی الهی بهره‌مند هستند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استقامت یکی از راه‌های مهم پیروزی در مقابل دشمنان است تصریح کرد: مشکلات و تهاجمات عدیده‌ داخلی و خارجی از سوی دشمنان ایجاد می‌شود که راه پیروزی مقابل دشمنان اعتماد به خداوند و استقامت در برابر ترفندهای دشمنان است.

صفایی بوشهری اسلامیت و استقامت در مقابل دشمنان را دو عنصر و برکت خداوند برای پیروزی در برابر دشمنان و تهاجمات آنان دانست و تاکید کرد:  استقامت در مقابل تهاجمات و توطئه‌های دشمنان 2 گروه هستند که گروهی به فیض عظیم شهادت نائل می‌شوند که نزد خداوند روزی می‌برند و گروهی هم در دنیا در مقابل دشمنان با اقتدار و استقامت ایستاده‌‌ و قامت خود را خم نمی‌کنند و به زانو در نمی‌آیند.

وی رزمندگان اسلام را الگویی مناسب استقامت و اقتدار در برابر دشمنان دانست و تاکید کرد: رزمندگان سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها اقتدار نظام اسلامی ایران را به منصه ظهور رسانده‌اند که مایه افتخار و صلابت ملت ایران است.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 25777
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم