آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۴:۳۶:۰۶
امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/04/03 - ۱۴:۵۱:۳۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
1300 عنوان برنامه در راستای کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تولید می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان در ۲۵ دی‌ماه امسال گفت: در این راستا صدا و سیمای بوشهر ۱۳۰۰ عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی برای پخش تولید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین ناظر ظهرامروز در نشست بررسی فعالیت کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه‌ای کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با اشاره به برگزاری این کنگره در 25 در ماه امسال اظهار داشت: شبکه استانی بوشهر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس اخبار این کنگره بیش از 22 هزار دقیقه برنامه تولید می‌کند.

وی به ساختار تولید این برنامه‌ها پرداخت و خاطر نشان کرد:این برنامه‌ها در قالب برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسیقیایی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر از تولید بیش از 13 هزار و 700 دقیقه برنامه رادیویی در قالب کنگره سرداران و 2000 شهید استان خبر داد و بیان کرد: در این راستا تولید 5 هزار و 500 دقیقه برنامه تلویزیونی، تولید و پخش 1200 دقیقه برنامه خبری و 1400 دقیقه برنامه ویژه انتشار در فضای مجازی مورد توجه است.

ناظر با بیان اینکه این برنامه در قالب 1300 عنوان برنامه تولید و پخش می‌شود تصریح کرد: این برنامه‌ها در ساختارهای زنده و ضبطی، تامینی، ترکیبی، مستند، نماهنگ، موشن گرافی، سرود و موسیقی انعکاس می‌یابد.

رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه‌ای کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر استفاده از ظرفیت‌های هنری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به جامعه به‌ویژه نسل سوم انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: صدا و سیمای بوشهر با استفاده از هنرمندان استانی 10 قطعه موسیقی با موضوع دفاع مقدس و ایثار و شهادت تولید کرده است.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 25782
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم