آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۵:۵۲:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
بازی پارس و پیکان

ایسنا/بوشهر مربی تیم پیکان معتقد است با توجه به بازی های خارج خانه دو ماه اخیر و سفرهای پشت سر هم به مشهد، اصفهان، آبادان و جم بازیکنان حق دارند که نتوانند خوب بازی کنند.

غلامحسین حسنوی در نشست خبری بعد از بازی مقابل پارس جنوبی جم عنوان کرد: الان ۶ بازی است که زمین خود را ندیده ایم و پشت سر هم در مسافرت بوده ایم و امروز شرایط بدنی و فوتبال بچه های ما را نسبت به این ۶ مسافرت پیاپی کاملا حس کردید. این حاصل برنامه ریزی است، ما همان پیکان هستیم که برابر استقلال، سپاهان و بقیه تیم ها دیدید. البته این را نمی گویم که باخت امروز را توجیه کنم.

وی بیان کرد: بازیکنان پارس جنوبی جم فوتبال خوبی را بازی کردند و برد خوبی آوردند. خوشحالم که اتفاق های خوب برایشان می افتد، ولی به هر حال خواستم همه بدانند این چطور برنامه ریزی است که یک تیم باید ۶ مهمانی داشته باشد؟ اگر تماشاگر نداریم قانون نداریم؟ ما یک بازی می توانستیم در خانه باشیم که آن را هم از ما گرفتند و باز هم مهمان تهران شدیم. سفرهای پشت سر هم به مشهد، اصفهان، آبادان و جم آمده ایم و در دو ماه اخیر هیچ بازی داخل خانه ای انجام نداده ایم. فوتبال امروز ما را با فوتبال دو هفته پیش مقایسه کنید، ببینید بچه ها حق دارند نتوانند بازی کنند یا مربیان کاری از دستشان برمی آید.

به گزارش خبرگزاری محار، مربی تیم پیکان تاکید کرد: با تقویت چند پست، نیم فصل دوم بهتری را از پیکان خواهید دید و ان شالله روزهای خوب برای پیکان برگردد.

حسنوی در پاسخ به اینکه پیکان در این بازی در خلق موقعیت ناتوان بوده، گفت: هر دو تیم امروز در یک زمین بازی می‌کردیم! با توجه به اینکه در محوطه جریمه پارس جنوبی فشردگی زیاد بود،‌ این به ما اجازه خلق موقعیت نداد.

مربی تیم پیکان اظهار کرد: هماهنگی و تمرکز بچه‌ها از بین رفته است، هنوز ۷۲ ساعت از سفر مشهد نگذشته که به اینجا آمده‌ایم. پارس جنوبی حداقل یک روز بیشتر از ما استراحت کرده و این‌ها تأثیرگذار است و به دلیل ساختار و امکانات ضعیف اشتباهات امروز را داشتیم.

انتهای پیام

کد خبر 26167
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا