آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۶:۵۸:۵۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۲
محمد اسدی

ایسنا/بوشهر مدیر تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران از برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در جنوب کشور در جم خبر داد.

محمد اسدی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی ایران در شهرستان جم اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده با فدراسیون فوتبال ایران، مقرر شد اردوی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در شهرستان جم برگزار شود.

وی با بیان اینکه اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در جنوب کشور در جم برگزار می شود، افزود: این اردو با شرکت بازیکنان انتخابی از استان های نیمه جنوبی کشور در شهر جم انجام می شود و از میان آنان نفرات اصلی تیم ملی انتخاب می شوند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، مدیر تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران افزود: در این اردو تعداد ٣١ نفر از استان های اصفهان، بوشهر، هرمزگان، چهار محال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، کیش و فارس، سیستان و بلوچستان، ایلام و خوزستان حضور دارند.

اسدی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان جم در برگزاری اردوهای تیم های ملی افزود: جم به واسطه هوای مطبوع پاییزی، و امکانات رفاهی و ورزشی می تواند میزبان اردوهای سایر رده های تیم ملی فوتبال باشد و امیدواریم در آینده از ظرفیت های شهرستان به خوبی بهره برداری شود.

رئیس هیئت فوتبال جم خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری یک اردوی ۴ روزه در جم در حال انجام است و از تاریخ ۱۶ دی ماه تا ۱۹ دی ماه این اردو به میزبانی شهرستان برگزار خواهد شد.

محمد اسدی در پایان افزود: برنامه های متنوعی برای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی در این ۴ روز پیش بینی شده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا میزبان شایسته ای برای سرمایه های آینده تیم ملی بزرگسالان ایران باشیم.

انتهای پیام 

کد خبر 26598
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا